Прокладки Always Platinum

Хороші, але купувати їх не обов'язково.


Я віддана прихильниця ультратонких прокладок Always. Звичайно, таку новинку пропустити не могла. Треба сказати, над оформленням цих прокладок виробники потрудилися на славу. Вийшло дуже красиво і елегантно. І упаковка гарна, і малюнки на зовнішній "клейончатій" стороні прокладки симпатичні. Але, дорогі мої, це ж всього лише прокладки. Їхнє основне завдання - добре вбирати, а не тішити око, причому за наші ж гроші. Для порівняння: ціна цієї милої упаковочку Platinum з 10 штучок 76 рублів, а рівноцінної пачки Ultra всього 46.

Що стосується оновленого зовнішнього шару - на дотик як м'яка паперова серветка, загалом, приємний досить. Однак при використанні за призначенням, ніяких сверхощущеній мною випробувано не було. Вбирає добре і надійно, також як і серія Ultra з сіточкою, якої я зазвичай користуюся. Та й в принципі, нічим, крім зовнішнього шару і фіолетового кольору від неї не відрізняється. Так що можу сказати, що ці прокладки для неекономних. Якщо не бентежить ціна, то можна спробувати і навіть перейти на їх використання, тому що Always дійсно хороші прокладки. Особисто мене ще жодного разу не підводили.

  •  

Відгуки: 12

Мдяя .. виробник уже не знає як змусити нас платити більше. Відгук корисний безумовно!
за отзвив! Я як побачила рекламу, відразу вирішила їх купити, і куплю - спробую.
Вони без сітки значить? ultra це пакет якийсь, а не прокладка, не для зими і не для літа ...
Так, у них зверху щось на зразок тканини, але не шовковисто, як говорить реклама, просто м'якенька.
Ось тільки прочитавши Ваш відгук, зрозуміла, що вони дорожче, ніж звичайні Always.Покупая, навіть не помічала. Так, спритно придумано! Дякуємо за відклик! Вам +! А бачили кліп В.Дайнеко - Дівчина на мільйон? Там вона ці прокладки рекламіруетНа кліп також не поскупилися виробники.
Sweet kitty, як цікаво! Кліп не бачила, зараз пошукаю в інтернеті! Спасибі за цікавий коментар!
Ставлю свій 22 плюс.Отлічний відгук, постаралися на славу!
перемога, велике спасибі! Рада, якщо вам мій відгук теж пригодився!
Спасибі Вам велике за відгук! Вам плюс. Тепер я їх точно купувати не буду! Адже хотіла! Ще раз спасибі
я з вами повністю згодна! я їх купила за 80 рублів! І це ще дешево, в супермаркеті я їх бачила за 100! майже в два рази дорожче ніж звичайні! Єдиний їхній плюс-то що вони м'які, звичайні олвіз іноді мені натирали краями ... а ці ні, ну ще запах є у них ...
У цих прокладок унікальна поверхню. Вона м'яка, від неї нічого не потіє і нічого не натирає, вона пропускає, але не демонструє відчуте вміст. Ніхто на ринку таку поверхню не пропонує. Особисто я не можу використовувати сіточку, інші поверхні м'які, але видно через них весь вміст. Така поверхня була у Лібресс років 20 тому, коли в Росії всі ці імпортні прокладки тільки-тільки з'явилися. А потім Лібресс від неї відмовився. І ось вона знову з'явилася у Олвейз. Супер! Буду купувати за будь-які гроші.