Антисептичний засіб НВЦ БІОГАЯ хлоргексидин

Змішалися в купу кішки, люди ...
Переваги:не викликає болю, низька вартість, широкий спектр дії, ефективний

Довгий час я ігнорувала хлоргексидин як ліки, вважаючи єдиною його функцією лішьзащіту від ЗПППпосле пристрасної, але незахищеною любові з незнайомцем. Мабуть, дохідливо пояснили на класних годинах, присвячених розбору наслідків такої любові. А тепер навіть і не уявляю, як могла без нього обходитися. Раніше для безболісної обробки дитячих ранок я користувалася перекисом, але вона адже розм'якшує рану і не сприяє підсихання і загоєнню. А хлоргексидин не щипає, не дратує, не сушить, а в результаті дезінфікує і лікує.

Перше знайомство відбулося не з приводу профілактики ЗПСШ, але в області вельми до цього близькою. У мене після шугарінга бікіні приблизно через добу почали з'являтися меленькие гнійнички, що руйнують ретельно наведену красу, а заодно і настрій. Терпіла раз, терпіла два, а потім безпосередньо запитала у майстра, чому така напасть і як з нею боротися. Дівчинка мені і порадила купити хлоргексидин і обробляти чутливу зону після екзекуції. Так я і зробила, для надійності ще на ніч мазала Левомеколь (ллю?): Роздратування після депіляції перестало турбувати.

У кішки на підборідді появілісьугрі, які я спочатку взагалі за лишай прийняла, так як уражену ділянку абсолютно облисів . Мазали ми ці бяки зеленкою, але краще кішці не ставало. Людині я б відразу прив'язала до рани іхтіоловую мазь або листочок алое, але кошандра такий волюнтаризм припинила геть. Ветеринар, до якої ми звернулися після трьох тижнів безуспішної боротьби за котячу красу, вичавила гнійнички і веліла змащувати хлоргексидином протягом десяти днів. Минув тиждень, бяки поступово йдуть, і на їх місці початку відростати біленька шерстка.

А вчеравирвала синові два молочних зуба (під я садист!), Так ясна потім теж хлоргексидином обробляли. Вірніше, так було. Дитина лежала на ліжку в обнімку з кішкою, а я прикладала до яснах ватний диск з антисептиком. Потім тут же ватною паличкою мазала котячу морду, поки та сама морда не встигла дати драла. Чоловік, заглянувши до нас в кімнату, поскаржився насорванную задирок-і його туди ж, на конвеєр)

Загалом, роботи хлоргексидину - непочатий край, особливо в будинку з маленькими дітьми і людьми похилого тваринами. Рекомендую спробувати!

  •  

Відгуки: 13

у знайомої собака страждає від подібного, скажу, нехай спробує це засіб
Iruna, нехай спробує, гірше точно не стане! Дякую, що завітали
я синові цим засобом шви на нозі обробляла, гарне дезінфікуючі засіб. за відгук тільки
Я ось теж тепер виглядаю літні садна від біганини і велосипеда. Будемо лікуватися 11-рублевих дивом
Не знала про такому гарному засобі! В закладки!
Рекоменд і не на таке очі відкриє!
Спасибі за відмінний відгук. Сама сприймала тільки перекис як оббезаражівающее засіб. 1
Завжди будь ласка!
ахахах) Дуже подобається стиль написання ваших відгуків, з гумором) і в той же час докладно і по справі) Вам + хлоргексидином почала користуватися, коли вуха проколювали - протирала сережку і вухо до загоєння, допомагає. + Маззю боро плюс ще іноді мазала.
Nika777, спасибі велике! Рада, що мій відгук здався веселим і інформативним
Класний відгук, сподіваюся засіб того заслуговує! Обов'язково спробую на своєму шибеника - втомилася зеленкою садна мазати - правда, йому подобається, називає "бойова ласкласка індіанця". А протипоказань для Дитятки ні? - Назва аж надто лякає
В анотації ніяких протипоказань для діток не було. Пробуйте