Зубна щітка ShBS

Відмінна дорожня зубна щітка!!
Переваги:якісно, ??компактно, недорого, зручно

Для тих, хто частину в роз'їздах - вибір зубної щітки дуже важливий. Адже потрібно і хорошу, і компактну, і зручну. Кілька місяців тому, у відрядженні, я побачила у колеги симпатичну рожеву зубну щіточку. Привернув увагу футляр - яскравим цветом.Но секрет був зовсім не в цьому.
Усередині підстави щітки ховається прозорий тюбик для пасти. Його легко наповнити, він надійно фіксується всередині щітки і не випадає. Кришка щітки служить стаканчиком для ополіскування - просто достатньо затиснути отвори пальчиками. У підсумку - відмінна комбінація: щітка + паста + стаканчик для ополіскування. 3 в одному. Імхо, ідеальна дорожня щітка.
Подобається те, що у валізі або сумці не займає багато місця. Корпус виконаний з міцного пластика - за час роботи жодного разу не тріснув, а повірте - було безліч ситуації, перевіряючих його на міцність.
Резюмуючи - відмінний варіант для тих, хто в дорозі, для тих, хто збирається у відпустку, та й будинку дуже зручно. Просто тюбик виймаєте і користуєтеся лише як щіткою.
Замовляла через офіційний сайт, не буду тут розміщувати посилання, якщо назву ShBS в пошуковику введете - відразу побачите. За ціною - 500 рублів або близько того. Продається без пасти, природно)

  •  

Відгуки: 1