Засіб для лікування шлунково-кишкового тракту Балканфарма-Троян Алмагель А

Щоб животики не хворіли)
Переваги:допомагає усунути діскофорт в животі, економічний

Купую цей суспензію вже давно, не один бутилек був випитий. Беру саме з місцевим анестетиком, жовтенький. Спочатку мама купувала його братові в період загострення виразки, а потім і все інше сімейство розсмакували цей препарат.

Алмагель А застосовується при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки (фаза загострення), гострому або хронічному гастриті, дискомфорті та болю в животі. Думається мені, з нашим темпом життя і далеко неправильному харчуванні зараз у кожного другого гастрит. Також для ліквідації наслідків зловживання алкоголем і курінням, при похміллі, коротше. На собі випробувано не раз, відразу, звичайно, не знімає всіх симптомів після бурхливої ??гулянки, але дискомфорт у животі усуває відмінно.

Так як не завжди виходить поїсти в належний час, буває шлунок болить, рятуюся ложечкою цієї суспензії , засчет анестетика біль проходить відразу ж. Побічних дій у нас не ким помічено не було.

Перед вживанням препарат треба добре збовтати. Дозування вказана на упаковці, запивати бажано водою, вона не противна на смак, але мову від анестетика конкретно німіє.

Ціна препарату хоч і не зовсім низька, але вистачає однієї упаковки надовго, Зберігається вона в темній шафі у нас . Однозначно, рекомендую в домашню аптечку цей препарат. Але, звичайно, обов'язково ознайомитеся з протипоказаннями!

  •  

Відгуки: 2

Ловіть перший плюс!