Іммуномоделірующее засіб. Фармацевтичне підрозділу "Завод Яновський" настоянка Ехінацеї кореневищ з коренями

настойка Ехінацеї відмінна, але не нешкідливе, тільки після консультації у лікаря-це обов'язково!
Переваги:дешеве натуральний засіб

У дитинстві моя дочка сильно боліла, здала її в ясла в 1,5 роки і з лікарні не вилазили-вранці виписали, увечері на швидкої назад (це було при СРСР). Лікар отоларинголог порадив давати дочки настоянку ехінацеї, але я ще вирішила проконсультуватися у педіатра (чому вона мені раніше цей засіб не призначала?) І ось тут вона мене ошелешила, що настоянка, дійсно підвищує імунітет, але приймати треба з великою обережністю, оскільки може викликати онко захворювання і тільки по курсу, яке визначає лікар . Ми стали приймати цей засіб строго по краплях і дней.Дочь стала рідко хворіти на простудні заболеваніямі.Рекомендую, дійсно дешеве і ефективний засіб.

  •  

Відгуки: 25

1 - напевно не багато хто знає про зворотній бік ехінацеї - але це так.Вообще все що стосується імунітету - тільки після консультації з лікарем. Здоров'я і удачі!
я думала, що воно нешкідливо
Я теж на рахунок онкозахворювань раніше не чула.
. Треба почитати анотацію-цікаво, там це є? Я про таке препараті дізналася від сусідки по дачі-лікаря.
Ого, засіб не для слабонервних! Вам
я траву заварюю!
спасибі, що просвітили. абсолютно не знала про такий побічний ефект. взагалі щоправда, у всьому потрібно радитися з лікарем. ті ж вітаміни Аевіт, які багато хто так люблять дуже небезпечні при неправильній дозуванні.
Дуже корисний відгук.
Не чула про таких жахливих побочки ехінацеі.Теперь буду знати. Спасибі, що просвітили!
Я взагалі без призначення лікаря нічого не купую, особливо дитині. А взагалі інформація корисна, тому що скоро сина в садок віддавати, до цього не хворів ГРВІ.
Може багато років тому і був такий побічний ефект, але на даний момент за словами лікаря імунолога з яким я радилася з приводу настоянки Ехінацеї ніяких подібних побочек вона не може викликати! Крім того, про даними досліджень, проведених на учасниках ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, вже через тиждень прийому препаратів ехінацеї з'являлися позитивні результати в боротьбі з променевою хворобою. Зарубіжні вчені випробовували дію ехінацеї і на піддослідних гризунах. Метою досліджень було виявити небажані дії на організм. Було доведено, що ехінацея не володіє токсичністю і не викликає генних мутацій в живому організмі. Однак лікарі не рекомендують допускати передозувань будь-яких препаратів ехінацеї. Це може викликати у Вас рясна слинотеча. Крім цього, не слід пити настойки і екстракти з ехінацеї занадто довго. Побічні ефекти при вживанні засобів з ехінацеї зустрічаються досить рідко. Це можуть бути алергічні висипання, скачки артеріального тиску, запаморочення Не хворійте! А час не стоїть на місці і вчені теж.
Відмінний засіб. + Відмінний відгук.
хороша альтернатива дорогому "іммуналу"
ой, виявляється не так все просто і необразливо ...
у мене подруга цю настоянку в волосся втирає, змішує з чимось .. говорить - здорово. + :)
перший раз чую про те, що ехінацея може бути небезпечною.
Корисний відгук!
при СРСР проводили масштабні дослідження про вплив ехінацеї на організм? Я не знаю звичайно, але сумніваюся. Цікаво що говорить сьогоднішня медицина
Ну треба ж! А я чому те не вірила в неї.
Той же Іммунал, але дешевше ..
Перший раз чую про такі серйозні наслідки
Нічого себепро такі побочки не чула, а настоянку приймала і чоловіка поїла, коли хворів. Наступного разу буду обережніше ...
нам не допомагає нажаль
У мене ехінацея довгий час росла на ділянці, я постійно вживала її свіжу, заварюючи влітку як чай саме від радіації, тому що 14 років відпрацювала в рентгенлабораторіі. Взимку робила перерву.