Жувальна гумка Алтайський нектар Живиця тайгова з прополісом

комок зла чи вбивця моєї посмішки. (Фото)


Я що так жахливо тупанула, так? Я скрізь читала про користь натуральних жевачек зі смоли. Мама і бабуся розповідали як вони жували смолу в дитинстві. Інтернет рясніє статтями про те як це корисно. Жевачка обіцяє очистити зуби від крихт і іншої їжі, дезінфікувати ясна і надати свіжий подих. Плюс ніяких шкідливих добавок і ніяких Е! просто чудо а не жуйка!
Хахаха! ... Я вбити хочу всіх людей чиї відгук з подвигли купити мене це!
немає серйозно-тут же повно відгуків-ніхто не написав що вона липне до зубів. у мене що прострочена?!

Почала жувати (взяла половину грудочки або навіть менше-не всю!), а вона прилипає до зубів як іриска. І хвилини не минуло а вона все-на шматочки розповзлася і в зуби вкарбувалася! І їду я в маршрутці і мовою намагаюся її виковиріть із зубів. Така я вам скажу розминка щелепи і мови! Давно так не розважалася.
Але безуспішно. Мене починають відвідувати бажання залізти пальцем в рот і отковирять її.
Приїжджаю додому починаю її відколупувати. Іду чистити зуби-щітка в мене механічна. - Чертас два, не допомагає!
Сиділа і дерев'яною паличкою для манікюру зчищала смолу. 30 хвилин зчищала-психанула і вирішила сфоткати і показати вам що маю.
Причому на фото вже те що пристойно почищено-о далі не очищається!

Аааа!
Вообщем якщо у кого є поради як цю гидоту зняти з зубів без допомоги стоматолога буду дуже вам вдячна.
речі у тата болить зуб дуже, сьогодні дам пожувати йому цю гидоту, все одно до стоматолога не йде. Може допоможе ... пишуть що повинно допомогти.

Але! Як же я зла!
Обходьте ця грудка зла стороною!

  •  

Відгуки: 15

страшилка якась ... точно ніколи в житті не куплю ... Спасибі за попередження!
кошмар який! спасибо большое за попередження! ніколи це пробувати не буду!
Може, дуже гаряча вода допоможе? Смоли від гарячого розчиняються. Співчуваю!
невже ця жуйка так зуби заліпила??? та тут напевно ніяка зубна щітка не допоможе ... Якщо у вас і між зубами прилипла, то можу порадити зубну нитку, а решту напевно в процесі прийому їжі удалітся.Не жуйте її більше! За відгук
Спасибі за відгук, врахую ... Висновок - натуральне не завжди краще ...
не треба татові давати на хворий зуб.а за попередження спасибі
Нічого собі, ну і жуйка! Паршивка така! Вдалого і швидкого позбавлення від неї!
Перед тим як жувати ЛЮБУЮ смолку, потрібно зігріти її в роті десь хвилину, потім трошки акуратно пожувати, бажано передніми зубками, а потім вже жувати всій щелепою наздоровье! І ніколи такого не станеться
діла! спасибі! речі напилася гарячого чаю, змінила насадку на механічній щітці на полірувальну-і все відтерла .. ну майже все. хм ... дивлюся на жуйку цікавість роздирає спробувати так як ви сказали)
Бідні зубки .. я б на вашому місці теж дуже засмутилася
Пишу як зняти "цю гидоту". Це смола. І судячи з усього дуже молодая.Іменно свіжа смолка/листяна сірка/живиця (і як її тільки не називають) так липне. Проходить деякий час (приблизно годину жування), вона "старіє" (колір при цьому злегка переходить у пурпур) і перестає липнути, а то що налипло на зуби самоочищається. Жую таку природну жуйку з дитинства. Правда не з магазину, а ту що люди самі з тайги приносять. Таку липку теж не люблю. Щоб не липнула в неї ще трохи кори додають. Якщо вам спосіб "пожувати ще" зовсім не до душі, то випийте холодної води. Це смола і як будь-яка смола вона твердне в холоді. Ну і можна потім з'їсти що-небудь. Або відліпити застиглу смолку тієї ж смолкою) PS Папі вашому навряд чи допоможе. Вона не лікувальна, PR-хід. Її основне призначення зміцнювати ясна (тому що в процесі жування вона стає все твердіше і твердіше), ну і чистить зубки. Мої родичі жили в селі поряд з ліствянніком, все життя жували сірки (так її там називають), а коли в них боліли зуби вони таким дивним способом їх вилікувати не намагалися. А ще, мені особисто, подобається її смак. Коли жуєш звичайну жуйку то смак є лише на початку, а потім тільки перекочування гумового грудки в роті. А від такої живиці утворюється смачненька Слюнько. Helga1415совершенно вірно, треба її трошки "зістарити"
А я смолу, та й жевачку, більше не жую після того як всі пломби повитягували, ось.
Ржунимагу) Особливо над фразою про те, що дивишся з новим інтересом на жуйку з урахуванням отриманих рад)
ваш відгук дуже повчальний ... ну і справді буває ж так .. я за те, що б більше не жувати цю річ