Масажер Мурашка Антистрес

Лопухнулся, але навчився!
Переваги:багато мурашок, корисно, приємно, приємні відчуття, раслабляет
Недоліки:масажувати вашу голову повинен хтось інший, ні хто не хоче тобі робити

Шопінгуя в черговий раз з дружиною (люблю цю справу), зовсім ненавмисно в гіпермаркеті проходячи повз нудьгуючої дівчата, піддався умовлянням пройти в магазинчик і випробувати массажери.Такому різноманітності оних можна було позавідовать.Іспитав з десяток масажерів, наостанок продавець запропонувала спробувати Антистрес . Я подумав ще, чим може здивувати цей «павук».
Але все помінялося, коли вона одягла його мені на голову.
Це реально був вибух приємних відчуттів, мурашок по всьому тілу.
У якийсь момент зрозумів, що якщо не припинить-я Рухну в крісло, і ніхто мене звідти не зможе вигнати.
Зусиллям волі довелося сказати: все, досить.
Але так, як така штучка, ціною в 500 рублів незапланованої на сьогодні в покупки, я вирішив, що наступного разу.
Випадково в каталозі побачив такий же масажер, і ціна порадувала-99 рублів.
Виписав поштою.
Радість від володіння покупки випарувалася через 3 хвилини, коли пропали всі приємні ощущенія.Понял: лопухнулся.
Чому навчився?
Під первих.У оригінального масажера напливи на кінцях вусиків цілісно сформовані з самого вусика, і дуже добре відполіровані, а на дешевому, пластикові краплі, які не ідеальні, і дряпають шкіру голови.
Друге. У дешевого, вуса коротше і не обхоплюють рівномірно всю голову.
Третє-це квола, дерев'яна або латунна трубка в ролі ручки, в якій все ходором ходить.
Ось так і підтвердив приказку, що скупий платить двічі.

  •  

Відгуки: 16

невже бувають чоловіки, які люблять шопінг?)
Спасибі за хороший відгук
пощастило вашій дружині, мій чоловік спільні походи навіть у булочну сприймає як тортури)
У масі своїй мужики соромляться шопінговать, в цьому я впевнений. Ну а деякі виховані в дусі, що не чоловіча це справа
ви маєте рацію) єдиний раз, коли чоловік нормально ходив зі мною по магаз і не скаржився, був два тижні тому, в мій день народження ось я і думаю: це він на честь свята терпів або ж йому сподобалося?
Я думаю, що просто не хотів образити! Хоча, якщо був хоч найменший ознака ентузіазму - значить сподобалося! Але маскувався! Взагалі - то якщо до нас уважно придивитися - то все можна зрозуміти.
ви знаєте, наш шопінг в той день почався з того, що я відправила чоловіка в кафе, і тільки через годину він до мене прісоедінілсятак що ентузіазм був, мабуть, викликаний смачним обідом)
Зрозуміло! Ось погано, що мужики не займаються шопінгом - скільки б проблем срузу випарувалося! Вся безглузда зашореність і комплекси, якими нас і виховали. Якщо у вас є машина, то прослідкуйте (якимось чином, так як важко буде підібратися!), Як він буде купувати запчастини чи обвіс для тюбінга. Велика помилка, що чоловік і похід по магазинах - речі несумісні. А все від виховання: впав, не пхикаючи; будь чоловіком. І так далі і тому подібне. Особисто я обожнюю до всього іншого, свою дружину по магазинах тягати і одягати! Це ж інтерессно! Але при цьому не шопоголік. А ще меблі, дрібнички для прикраси квартири, що то для ремонту, книги ...
машини у нас немає і не передбачається) перше, обидва студенти, по-друге, ростимо дитини, по-третє, обидва боїмося водити машину) та й ніколи йти в автошколу. так що ніде мені "підловлювати" чоловіка, на жаль
а я за 2о рублів купувала
у нас за 260 і за 35 руб, абсолютно однакові продають)
Зовсім недавно мій дядько такий купив в аптеці за 250р., ну не знаю, особливо чогось таааак я не випробувала від цієї Мурашки), не думаю, що вона від стресу і головного болю врятує, як пишуть в інструкції.
Ну аптекам я б особливо недоверял: технологія продажів у них хитра. На вітринах дорогущі ліки (причому комерційні аналоги), а патентовані копійчані оригінали в шафках: для "особливо грамотних". Ось і тут судячи з усього накрутка. У 2 або 3 рази, і саме на підробку. А оригінал як я писав за 500, їм просто невигідно буде продавати.
Ось, ось-накрутка
У нас, в Краснодарі, така штучка 50 ре варто