Тампони Ob Pro Comfort Super Plus

Дуже багато плюсів
Переваги:легке введення, не розпадаються, ніякого дискомфорту, відмінно вбирають, приємне покриття тампона

Користуюся тільки Обішкамі "про комфорт" на три крапельки. Вони чудові. Це любов з першого погляду, а точніше з першого торкання. Вони набагато краще ніж ті ж Тампакс або Котекс (про Тампакс створила окремий відгук з описом цього жаху, а Котекс просто занадто великі).
У ОБІ дуже багато плюсів. І ось лише деякі з них.

1. Приємне покриття тампона. Силк тач робить їх такими приємними, немає мерзенного відчуття шорсткості, коли маленькі частинки вати відокремлюються від тампона, ледь до нього доторкнешся.

2. Чудово вбирають, головне правильно підібрати "по крапельок".

3. Не протікають. Я вільно ношу світлі речі не боячись, що буду залишати "кривавий слід".

4. Їх дуже легко вводити, тому що вони невеликі і немов шовкові. Ніякого дискомфорту або роздратування, легко розмістити тампон так, щоб було комфортно.

5. Просочений тампон легко вийняти і він не розпадається на частини як той же Тампакс.

6. Легко знайти в будь-якому магазині і ціна у них прийнятна.

7. Усередині вони взагалі не відчуваються і навіть коли просочившись збільшуються не викликають дискомфорту.

Загалом, я ці тампони ні за які пряники на щось інше не проміняю. купувати чи ні - вирішувати вам, але мені вони страшенно подобаються.

  •  

Відгуки: 5

Згодна з Вами! OB - теж мої найулюбленіші тампончікі!
Перепробувала і тампокс і Котекс, і зупинилася на обі. Котекс дуже жорсткі і відчуття вати не приємно, тампокс якось не рівномірно розкриваються і аплікатор нікуди дівати якщо мусорки немає, коротше ставала на них, на нормал, і дуже задоволена.
Я теж тільки за Обі, у мене зараз Оптик белнс. Користуюся обі вже дуже давно, і теж міняти ні на що не збираюся. Пробувати і Котекс і тампокс це ні в яке порівняння не йде!
а я нещодавно ще й маленькі розсмакували) які на 2 краплі що-лі.сначала не розуміла навіщо такі маленькі, а тепер у мене вся колекція)