Зубна паста SPLAT Відбілювання плюс

Вона дійсно відбілює! Фото говорять самі за себе)


Не буду багато просторікувати, думаю по фото все і так зрозуміло, де до, де після, і видно результат. Скажу тільки, що чистити зуби їй комфортно, немає неприємних відчуттів, як від інших паст відбілюючих, коли вся порожнину рота горить. Ціна зависока, зате і результат є. в порівнянні сЛакалют Уайт, вона однозначно виграє!
Додаю фото зубів, а то їх тут взагалі чомусь не викладають!) Прикро, що викинула коробочку від пасти, наступного разу додам фото складу, він хороший і досить безпечний!

  •  

Відгуки: 20

а скільки пройшло часу між 1й і 2й фото?
Максимум 2 хвилини) До чищення зубів і після)
Мені у Splat по відбілюючим властивостям навіть більше сподобався Ліквум гель, хоча по відчуттях він дбайливіше чистить. Спасибі за відгук, +)
не пробувала, треба пошукати, ви заінтригували!)
Довго вибирала в аптеці між цією пастою й Блеквуд. Вибрала останній. А, виявляється, даремно ... Вам + за відгук і фото.
Спасибі, а я як раз Блеквуд хотіла наступним брати)
Вибачте, але Ваші фотографії ні про що не говорять. Якщо звернути увагу на колір шкіри і губ, то буде очевидно, що просто одне фото більш темне і насичене ніж інше.
ой, а я теж не помітила різниці, просто на першій зуби менше відкриті, а на другий більше ось і все.
Дівчата, ваше право так думати) Я їй користуюся вже довгий час і дуууже задоволена
Усі знайомі з проблемою темного нальоту на внутрішній стороні нижньої щелепи, а особливо курці, ким я і є) так от, ця паста ідеально очистила зуби (не відразу звичайно, а з часом)! користуюся пастою роки три, зуби в ідеальному стані!)
Basya, значить ми едіномишленнікіБудем знайомі
добре хоч сам автор різницю бачить)
да не хочете - не користуйтеся) Головний аргумент про колір фото смішний донезмоги :) Ви ніколи не помічали, що після вмивання кров приливає до обличчя?) А вже, що губи червоніють після чищення зубів ядреная зубною пастою???) Фото було зроблено в одному режимі без застосування фотошоп, моя совість чиста)
хороший рез-т =) вам
Я користувалася цією пастою і вона мені сподобалася. Вона насправді помітно відбілює в порівнянні з іншими. Пробувала різні пасти з серії splat подобаються всі, не можу навіть виразно вибрати, що більше. Ось ця відбілююча хороша, морська сподобалася, ще біокальцій ... Але стоматолог сказала, що постійно користуватися отбеливающими не можна, так як вони образівние і емаль стає гірше і більш пористою. Але тим не менше вибілювати-то якось треба. Я, наприклад, не можу без такої пасти. Тим більше результат після неї сильний, у мене емаль біліше стала на пару тонів і це сильно. Але оскільки постійно їй користуватися теж шкідливо, я ще чищу зуби лісовим бальзамом - він нейтральнийb і не псує емаль, а також простим зубним порошком - він в аптеці продається і дуже мені подобається. Так і чергую це все час від часу, а паста splat, для мене найкраща у плані відбілювання, ні паста президент, ні локалют, ні Колгейт в цьому відношенні ніякого результату не давали. Ось це мій особистий досвід.
теж нею користуюся, подобається
обожнюю цю пасту, сама за місяць до весілля подруги почала користуватися, і за два тижні ефект відчувся просто "ВАУ", не можу повз дзеркал пройтися, не посміхнувшись) плюс відкликанню)
Милі дівчата, не зловживайте відбілювальними пастами! Нічого відбілити вони не можуть, і дають лише тимчасовий візуальний ефект. Як тільки ви перестанете їй користуватися - все повернеться на круги своя. У мене мама стоматолог, і я знаю про що говорю. Дуже багато пацієнтів приходять з чутливістю зубів такою, що біль виникає від вдихання повітря через рот. І все чому? У гонитві за білими зубами народ починає катувати себе подібними пастами, тим самим стираючи і виснажуючи свою емаль. Хочете відбілити-робіть відповідну процедуру в клініці, а не вдома пастами. Інакше будете потім лікувати розкришити і на все жахливо реагують зуби. Таку пасту можна використовувати тільки курсами, а далі вже користуватися пастою, підходящою вашим зубам (для зміцнення ясен, від кровоточивості і тд)
Ну, це природно, що постійно шкідливо. Я, особисто, не постійно їй користуюся, а час від часу. А так, звичайно зубний порошок отбеливающий або лісовий бальзам ще подобається, від них точно ніякої шкоди немає. Хоча я цією пастою іноді і по місяцю цілого чистила і ніякої чутливості емалі не було, тому мені ця паста дуже подобається і відбілює сильно!