Бритвений верстат Gillette Venus SPA Breeze

Тільки на два тижні!
Переваги:красивий дизайн, чисте гоління
Недоліки:недовговічна

Побачила красиву рожеву бритву з подушечками по краях і подумала: "А ось напевно зручно і приємно!"
Подушечки (це шматочки мила, приліплені до бритві) при намоканні утворюють пінисту рідина, типу рідкого мила. Брила ноги - чисто, зручно.

Але радість моя тривала недовго-занадто швидко подушечка майже вся зникла, розчинилася, огризок спочатку дряпався, потім отвалілся.Заменіла на нове лезіе. Те ж саме-через тиждень шматок мила відвалився.

Вирішила користуватися бритвою і без подушечок. Блін ... так голить, що ажскріпіт! фу! і я прям злякалася коли вийшла з душу-всі ноги в порізах! ніколи такого не було, так, буває, різалася, але не так!

Купила даремно. На два тижні може і непогано, тільки навіщо? Подушечки тут замість гелю для душу або гелю для гоління, нобистро смиліваются, так що толку ніякого.

Повернулася до Venus Embrace, якою користувалася до цього "дива" постійно.

  •  

Відгуки: 8

А у тієї бритви до якої повернулися немає шматків мила?
Нету, вона у менявот така. Ось вона дійсно зручна, взагалі ніяких проблем з голінням. І не треба ніяких гелевих подушечок або шматочків мила, гель для душу або гоління - і вперед!
Так по-моєму у них до будь бритві підходять всі леза, кріплення-то однакове! У мене бритва така ще з найперших - без усього, з яскраво-рожевою "рукояттю", купувала до неї різні касети, все чудово ставилися.
Kasandra, може і так, я не перевіряла.
У мене ці шматочки мила на другий день відвалилися! Фігня якась, а не бритва.
Ага, даремні виявилися ... Краще звичайною бритвою і гелем для душу/гоління обійтися.
У мене такий, тільки фіолетовий.Gillette Venus: Venus Breeze Я так шкодую, що купила! Тільки гроші на вітер ... Хоча спочатку було прикольно. Але лезо досить швидко затупилося, а коштують вони до цих верстатів мало не як сам верстат!