Прокладки Bella Bella Classic Nova Maxi

Незамінні для форс-мажору
Переваги:добре вбирають, економічні
Недоліки:видно під одягом, можуть трохи протікати

Почну з того, що ці прокладки з минулого століття, виглядають страшно, помітні під одягом, так що це я, вони просто гігантські! Так, економічні, не сперечаюся, але хіба можна всі їх недоліки терпіти через однієї тільки ціни?

Так от, уявіть, я терплю. Ні, я завжди купую сучасні тонкі прокладки, але пачка Белли Максі у мене завжди є вдома про запас, а тепер я розповім чому.

Всі ми різні, у всіх дівчат різний цикл, різна тривалість місячних ... Так сложілосьМоя особливість в тому, що періодично - десь раз на рік - "ці дні" дуже рясні (прошу не радити звертатися до лікаря, я і так до нього звертаюся, нічого страшного в цьому лікар не бачить, це просто особливість мого організму ).

Це просто кошмар і жах якийсь з потопом упереміж, я не знаю, куди себе день в такий час і як зробити своє існування більш комфортним. Так от, для цих форс-мажорів я не знаю прокладок краще, ніж Белла Максі. Вони чудово вбирають, без ароматів, і для таких випадків навіть їх лаптеподобность стає плюсом. Так, ця прокладка може бути більш помітна під одягом, ніж сучасні тонкі прокладки. Але! Чорт, для мене важливіше, щоб одяг не забруднилася, а не вірогідність, що обриси прокладки якийсь збоченець помітить під одягом. Ну і, природно, з цим видом прокладки краще не надягати облягаючі речі. Але так як це всього пара днів, то можна і потерпіти.

А тепер розповім сумну історію про те, як я розчарувалася в інших прокладках. Приїхала з чоловіком ночувати до його батьків, а тут як раз на кілька днів раніше почалися місячні. У мене в сумочці завжди пара звичайних прокладок на всяк випадок, ніч пережила, а от вранці зрозуміла, хто в цей раз настав той самий форс-мажор, треба якось рятуватися. Живе мій чоловік в маленькому місті, відправила я його в ларьок за прокладками. Белли Максі не було, взяв і Олвейс (ті, які для ночі) і Беллу (тонкі нічні прокладки), і ще якусь марку "нічних" - щоб напевно вгадати. Боже-боже-боже, що було ... Вбираність у всього, крім Белли Максі, жахлива, я примудрилася забруднити майже весь одяг. Що і потрібно було довести: всякі супер-пупер вбираючі гелі та інше в тонких прокладках - це просто фігня, якщо дійсно є що вбирати. Чи то справа стара добра величезна Белла Максі! Довелося одягатися і завчасно мчати в інший мікрорайон до моїх батьків, де у мене було пів-пачки Белли Максі. Свекри тоді на мене образилися через це стрімкого втечі, бо не знали, чому я так тікали.

Словом, рекомендую для таких ось форс-мажорів. Я знаю, що вліплять багато мінусів - не люблять тут докладні відгуки про прокладки, але я щиро сподіваюся, що комусь допоможу цим відкликанням.

1 фото: пачка і прокладка
2 фото: прокладка та лінійка: так, вона більше 25 см
3 фото: товщина Белли Максі і Олвейс (при чому Олвейс загорнутий в конверт і складний два рази). Як кажуть, відчуйте різницю.

  •  

Відгуки: 3

. Я люблю такі докладні відгуки
Після пологів тільки ними і рятувалася!)