Розчин для контактних лінз Horien Ultra Comfort

Підозріло дешевий, але ефективний
Переваги:недорогий, добре очищає
Недоліки:немає контейнера для лінз

Випадково натрапила на цей розчин в аптеці, коли прийшла за своїм звичним Solo Care. Вирішила купити Horien Ultra Comfort спробувати через його зовсім невеликий ціни (пляшечка в 360 мл коштувала в два рази менше, ніж розчин який я купую зазвичай). Все-таки криза, треба економити.
Будинку розпакувала коробочку, виявилося що контейнер для лінз в комплект не входить. Це мене не сильно засмутило, за 7 років носіння лінз, контейнерів у мене назбиралася пристойна купа. І ще чомусь виробник полінувався зробити отвір в пляшечці. Довелося колупати його самій. Після таких маніпуляцій у мене закралися підозри з приводу складу і якості розчину. Хотіла викинути, але вирішила про всяк випадок спробувати. Авось)
Використовувала його на лінзах дуже обережно, чесно кажучи, очікувала, що від нього буде різь в очах або ще що-небудь в цьому роді. Але на ділі все вийшло навпаки. розчин відмінно справлявся зі своїми функціями. Лінзи очищав добре, неприємних відчуттів в очах не викликав. На всяк випадок поцікавилася про нього у офтальмолога. Лікар мені повідомила, що цей розчин нітрохи не гірше інших і можна його спокійно використовувати, що я, власне і роблю. І всім раджу те ж)

  •  

Відгуки: 1