Воронезький океанаріум (Star & Mlad), Воронеж

Доньці сподобалося, і це головне =)! В общем-то, і я задоволена, хоч і представляла все трохи по-іншому. + + + Фотографії


Ми давно хотіли побувати в океанаріумі, і цього літа вирішили обов'язково відвідати який-небудь. І, хоча нам ближче той, що в Москві, але побували у Воронежі.

Вражень багато, але про все по порядку (постараюся все розповісти коротко)
Океанаріум знаходиться на території ТЦ "ГРАД". Загальна площа океанаріуму - 4400 кв.м. (Це з «загальних відомостей»). Якщо вірити даним, в цьому океанаріумі 180 видів риб, 55 видів ссавців, рептилій, безхребетних, тварин і птахів.

Океанаріум як би розділений (візуально) на 4 зони. І в кожній експозиції ми побачили багато різноманітних, химерних, дивних рибок. Багатьох ми бачили тільки на картинках, і розглядали їх з величезним інтересом

На самому початку - експозиція «Ліси та степи». Тут ми побачили більш-менш знайомих риб + там же - вольєри з тваринами; особливо потішили сурікати, мавпочки і лемури (фото 11 і 12: задоволені лемури бадьоро скачуть по спинкам інших тварин (схожих на кабанчиків; не запам'ятала їх точна назва).

Далі - експозиція «Полярні води» (тут з цікавістю поспостерігали за морськими котиками і різними рибками).

Потім ми потрапили в «Джунглі». Тут уже затрималися; особливо у акваріума з крокодилами (я все намагалася зрозуміти - справжні вони чи ні). Тут же ми побачили хижих черепах, електричних вугрів, скатів, піранью та ін мешканців.

А остання експозиція - «Моря та океани» особливо вразила. В цієї частини океанаріуму знаходяться найбільші акваріуми, в тому числі - з аркою, проходячи під якою бачиш над собою море-океан і плаваючих рибок.
Особливо вразило, коли прям над головою пропливла акула (я навіть не відразу зміркувала, що треба сфотографувати )!
Акули невеликі, але особисто нам їх розмір був не так вже важливий.

Подорож по океанаріум нам сподобалося, але, якщо чесно, я уявляла все трохи по-іншому. Думала, що акваріуми - до стелі, але вони виявилися не такими величезними (крім деяких). І, розглядаючи план океанаріуму (на сайті), думала, що він сам по собі набагато більше. Дочка теж думала, що акваріуми будуть величезні.

Але, тим не менш, ми ні крапельки не пошкодували, що побували там. Головне, що доньці оооочень сподобалося. Тепер хочемо побувати в океанаріумі в Москві (вірніше, донька дуже хоче).

Відвідати Воронезький океанаріум рекомендую, але хотіла б порадити не фантазувати і не уявляти занадто багато (як я), щоб потім не розчаровуватися.

Ціни. Будні дні: дорослі - 380р р.; школярі, студенти, пенсіонери - 280. Діти 5-7 років - 180р; діти до 5 років - безкоштовно. У вихідні трохи дорожче.
Фотозйомка - 150 р. (одразу попереджаю, що «на халяву» пофоткать навряд чи вдасться: на руку прикріплюють яскравий паперовий браслетик (мабуть, для того, щоб розпізнавати - хто платив, а хто - ні), і на території чергують співробітники.

  •  

Відгуки: 30

Як красиво, шкода, що від нас делеко
Краса! а у нас такого немає! моїм би діткам точно сподобалося!
Ого яка красота.Жаль від нас далеко.
Все життя мріяла і мрію потрапити в окенаріум, де є підводний тунель Краса невимовна! Мені б там теж дуже сподобалося!
краса, я з донькою ходила в Москві, як тільки відкрився океанаріум ТРЦ РІО, дуже сподобалося, тільки квиточки звичайно дорогі, особливо для взрослих.за відгук і фото
Катерина Дмитрівна, Marryll, barsic66687, Аня, Lera495, спасибі вам! Дівчата, в моєму місті такого теж немає, тому, користуючись нагодою, відвідали Воронезький. Lera495, ми були в будній день (підозрювали, що у вихідні там більше відвідувачів), а виявилося, що так ще й дешевше
Відмінний докладний відгук, я сама з дитинства обожнюю всіх тварин. Правда, до акул більш складне ставлення :)
Я була пару раз, правда не в цьому. Враження ще довго зберігалися і дуже барвисті!
яка краса. Просто супер.
Жахливо красиво і одночасно страшно і захоплююче, теж мрію потрапити в таке місце! Катюша, заздрю ??
Оого! Красотища яка! Підводний світ дуже красивий!
Які класні фото! Уявляю, наскільки яскраві враження у вас залишилися
Я там теж була
Яка краса! Ніколи не була в подібних місцях
Дуже-дуже хочу потрапити в океанаріумВ нашому місті немає, а в інший далеко їхати. Але у нас обіцяли побудувати. Доведеться почекати
. Як красиво. Скільки фото! Було дуже цікаво подивитися і почитати.
Натялья, Валя, vlada1972, Христина, Хмарка, Таня, Женя, Маріна_, Таня, Світлана Юріївна, спасибі вам всім за увагу до мого відкликанню!
просто слів немає!
Катюша, дуже красиво! Як шкода, що у нас в місті такого немає. А до Москви і Воронежа мені все ж далеченько.
Яка краса! І мені б сподобався океанаріум!
Фото дуже красівиеакула над головою особливо вразила
я б спостерігала за рибками вечнолюблю все що пов'язане з водою я просто риби зодіаку
Ось це так!
Ірина, Катя, Віка, IriSK @ 87, Катя, Ксенія Кринскі, велике спасибі вам!
Ух як завидно! Катюш, прекрасні фотографії, із задоволенням порозглядати! А позитивні емоції - це ж так прекрасно!
Маруся, велике спасибі! Звичайно, позитивні емоції - це чудово. Правда, ми думали, що все акваріуми великих розмірів, але все одно сподобалося
Яка краса! От би побільше таких океанаріумів! За відкликання + Фото класні!
красотища! Дякуємо за фото і опис, так цікаво!
Краса! Фотографії чудові!