аквапарк Пітер Ленд, Санкт-Петербург

новий! варто відвідати!
Переваги:красиво декорований, прозорий дах!, новий!, обширний банний комплекс, зручні переодевалкі
Недоліки:... або загальна температура повітря, ... але точно холодно, мало водного простору, прохолодна вода

Перше що впадає в очі-хитромудре оформлення-штучна зелень, пальми, ананаси, тропічні квіти, красиві містки, прозорий купол.
Приємно достаток різних гірок. Закритих-відкритих-ватрушечних і звичайних. Гірки беруть початок з будови у вигляді величезного корабля, що теж незвичайно.
Бань штук 30. Дуже красиво все оформлені, в різному стилі. І за змістом всі різні - від сухих, до інфрачервоних. Незвичайно гарний чілаут поряд з лазнями. Це прям низький уклін творцям і власникам за згоду ТАК використовувати площі. Тихе темне місце, зручні шезлонги. Відпочити після лазні. Адже якщо сильно напар, то потрібно хвилин 10 відпочити перед тим. як будеш скакати по гірках. Ну і напевно молодь оцінила темне тихе місце!
Цікавий дитячий куточок. Багато там "фішічек"-полазать, посмикати, пооблівать.Есть хитний канатний місток. Правда, коли з шумом зливи на дитячий будиночок перекидається вода з величезної чашки, лякалася навіть я, доросла дівчина. 7-річному шибенику це може і сподобається, а ось маленька дівчинка поруч заплакала.
ПітерЛенд позиціонується, як найбільший, але в порівнянні з Вотервілем більше тільки лазень і гірок. А по водному простору ПітерЛенд програє.
Не можу говорити за всіх, але для себе зробила висновок, що Вотервіль краще. Там хвилі більше, можна аквааеробікою позайматися, є басейн для спортивного плавання, рівень води в каналах вище (що робить перебування більш комфортним), тепло в воді і коли з неї вилазиш теж.
Замерзла.

  •  

Відгуки: 4

Це який в Приморському районі? У грудні на нього купони купували, пора активувати
так, так! там де пПарк 300-річчя.
Хто з купонами Групона піде, відпишіться пліз) У мене лежить 4 купона але Групон сказав що потрібно додзвонитися в сам аквапарк та уточнити коли я можу прийти туди. Вже місяць не можу додзвонитися, тел 777-1-555 вічно зайнятий (. Хто піде, запитайте-чи можна просто прийти з купонами чи треба як то записуватися на відвідування? Мені нереально далеко туди самій їхати (