Шоколад Бабаєвський з начинкою "Трюфельний мус"

Чи не розсмакували смак трюфеля і зовсім не відчула смаку мигдалю (фото)
Переваги:насичений смак темного шоколаду
Недоліки:мигдаль не відчувається

Зі складом можете ознайомитися в опис товару, від себе додам, що смак у шоколаду "Бабаєвський" можу вже відрізнити від багатьох інших, чомусь скільки б його не пробувала, а у нього скрізь однаковий смак, тільки начинки різні.

Тут начинка зовсім не рідка, досить тверда, явно не мус, вся шоколадка має один цілий смак, начинка майже не відчувається, та й у складі начинки немає нічого особливого, що відрізняло б її від складу і смаку самого корпусу (шоколаду), однак мигдаль тертий мені зовсім не відчувся, може гіркий смак темного шоколаду перебиває незначна кількість горіхів у начинці? Тим не менш, особливого бажання його купувати у мене немає. Ароматизатори добре підібрані, пахне темним насиченим ароматом шоколаду. Рослинний жир у складі начинки трохи підриває довіру до марки "Бабаєвський", в цукерках у них він уже давно є, а про шоколадні батончики і шоколадки я не знала, що вже й сюди його додають.

Шоколад зберігався в холодильнику (середня температура), на ньому з'явився білий наліт, це нормально, не подумайте нічого поганого, адже в складі присутній какао-масло.

Рекомендую все ж спробувати, раптом Вам сподобається більше, ніж мені.

  •  

Відгуки: 5

не пробувала
краще я спробую що-небудь інше, посмачніша
А я так і не змогла полюбити шоколад цієї фірми, на жаль .. Мама собі бере гіркий, а мені не подобається ..
. А мені сподобався.