Овочі Томат або помідор

помідор їдять - томат п'ють!
Переваги:смачний і корисний
Недоліки:магазінскіе, не підходять людям!

звичайно ж я "ЗА" помідор! хороший, свіжий, соковитий, СПРАВЖНІЙ помідор! вирощений на натуральній грядці, зірваний з куща, а не ті муляжі, що продають на всіх рогах і супергіпермаркетах. справжні помідори можна і потрібно їсти в будь-якому поєднанні (з будь-яким продуктом), але особливо хороші з Сервелат. в одній руці палиця сервелату, а в іншій помідоріна з кулак - кусь з правої руки, кусь з лівої! ЩАСТЯ! і плювати на наявність або відсутність вітамінів, хто їх бачив? хто і коли рахував? А помідоріна ось вона, в руці! відкуси, але так щоб не бризнуло (дуже важливо-ми ж не свині) і просуваєшся від перепоночкі до перепоночкі! і ковбаску, ковбаску не забуваємо! "За вухами пищить", по щоках тече сік, адже помідоріна в два рази більше ніж рот нормальної людини, і ти вгризатися в неї ...
ТОМАТИ - слово буржуйське, нам чуже, але сік томатний - казка. перший келих холодного - хоп! а в другій можна додати трохи солі і повільно по ковточку з насолодою, буль, буль, буль ... можна куснути вареної картопельки, можна ковбаски - за смаком.

  •  

Відгуки: 5

А ще добре взяти таку помідор маленькою ложечкою зробити дірочку там де була плодоніжка, потім перемістити вміст всередині помідоркі засипати цукром і сьорбати все це ложечкою, улюблені ласощі дитинства.
Піду я в холодильнику пороюсь ... чи немає там помідоріни і ковбаси ...
Ось це відгук! Клас!
дуже смачний соковитий відгук ... обожнюю помідоркі :)