Вино Castel Malesan Beaujolais AOC сухе червоне

Невигадливий хвалько
Переваги:делікатні таніни, хороша кислотність
Недоліки:завищена ціна, нерозвинений букет

Я завжди був обережним з покупкою вин, вибираю довго і ретельно. В гостях ж чого тільки не зустрінеш ... Попалося мені і дане вино. Чесно кажучи, я мала певні сумніви щодо марки Malesan, тому це розкручений бренд невигадливих вин для рику Польщі, Латвії, Росії (тобто у Франції воно не продається!). Таке позиціювання за визначенням насторожує.

Чим же може похвалитися даний зразок виноробного мистецтва? Вино позиціонується як AOC, тобто Appellation d'Origine Controlee - вино, контрольованих найменувань за походженням (еліта французьких вин по ідеї). На практиці все дещо інакше.

Вино приємного вишневого кольору. У букеті слабо помітні ноти суниці і червоних ягід. Після декантації букет набуває ледве вловимі ноти малини, практично на межі сприйняття. У смаку легка кислотність і делікатні таніни, м'яке післясмак, але без родзинки.

В цілому вино досить Пітко і приємне, але уява не вражає і заявленому рівню якості не відповідає, та й ціна на нього явно завищена. Пити можна, але чи потрібно - вирішувати вам.

  •  

Відгуки: 1