Абсент Xenta Absenta

"Бюджетний" абсент
Переваги:легко знайти, насичений аромат трав, немає барвників, прийнятна ціна, приємний смак

Ксента - це реально кращий абсент з доступних сучасному покупцеві на українському ринку (про російський говорити не буду - не знаю, але інтернет говорить, що він найпопулярніший в Росії).

Як цінителька абсенту, спробувала продукцію кількох торгових марок скажу: Ксента - це напій, максимально схожий на справжній абсент і всякі там Амнезії, Реди і т.п. з ним і поряд не стояли. Чому максимально схожий? Тому що особисто я вважаю абсентом тільки чеський абсент (Ксента - іспанська). Але, принаймні, у Ксенти є смак і аромат, а не просто зелений барвник і спирт.

Колір блідо-зелений, але це тільки плюс (хоч один виробник вирішив не добивати абсент кінської дозою барвника, щоб фея була переконливо зеленої). Аромат насичений і густий. Чітко чую аніс, полинові нотки. А ще він смачний! Його приємно пити не розбавляючи водою з цукром і зеленим яблуком. Усім поціновувачам абсенту наполегливо рекомендую. На мій погляд, краще - тільки золотий King of Spirits, але у нас його днем ??зігнемо не знайдеш і дорогий, зараза ...

А Ксента - шикарний бюджетний варіант. І по гаманцю сильно не вдарить і кілька приємних вечорів забезпечить.

PS Ксента - це не напій для якнайшвидшого досягнення стану нестоянія. Це хороший абсент, який потрібно смакувати.

  •  

Відгуки: 3

а скільки він коштує?
200-250 гривень, як пощастить. Залежить від того, де купувати. За 0,7 л, зрозуміло.