Лікер Love Story

Адже можуть же: солодко-вершковий відповідь Baileys ;)
Переваги:смачно, недорого

Вкусняшка несусвітня!) у виконанні Пітерської промислової групи "Ладога".
Більш 10ти найменувань цих лікарів існує в природі, сама ж я пробувала 3 з них: шоколадний, кавовий і СЛІІІІВОЧНИЙ! Дуже м'які, ніжні, не нудотні, але слааденькіе, густі, пахучі, немає хімозного "присмаку" запаху і смаку, ласуни його неодмінно оцінять

"Вершковий смак"-дуже схожий на Ірландський Бейліс! Тим більше, що, як кажуть виробники, в лікерах присутні натуральні вершки, а не вершкова основа для лікарів з відновленого сухого молока.
Пляшечки-дуже навіть нічого-собі, красиві, до речі, дизайн пляшок вершкових лікерів цієї лінійки відрізняються від пляшок звичайних лікарів (на фото), тому їх лекго розпізнати на полицях магазину (вершковий лікер від простого).
На недорогий, але приємний презент непогано піде даний напій, адже ціна абсолютно демократична: близько 300 руб. за о, 5 і 0,7 л.

  •  

Відгуки: 7

Ого, спасибо! Треба буде спробувати цю Love Story, просто обожнюю Бейліз, правда через ціни п'ю його раз у п'ятирічку)
) він пожиже правда, ніж бейліз, але за цю ціну-мням) в одному магаз недавно бачила за 240 руб, в іншому за 208)
Вже два тижні як, ходжу в магазині мимо нього, і не можу зважиться купити. Після Бейліса якось не уверенаА так подобається цей вершковий смак! Чоловік наді мною вже сміється. Спасибі за відгук, тепер зважилася - куплю!
ну звичайно не Бейліз, але смачний) дуже схожий)
Я не оцінила Бейліс за таку ціну ... а ось цей лікерчік для мене, для ласуни, дуже навіть нічого. ням! Вам
Juliette Has A Gun 13 липня 2012 - 17:48 спасибі за