Вино Kaiken Reserva Malbec червоне сухе

Перелітний птах або привіт з Аргентини (+ рада)
Переваги:багатий букет, гармонійний смак, гарне співвідношення ціна/якість

Дане вино купила, щоб мати уявлення про аргентинського виноробстві. Звичайно, хороший рейтинг (89 балів) відомого журналу Wine Spectator теж зіграв свою роль.
І що я отримала за 556 рублів? Почну по порядку.

Вино насиченого червоно-фіолетового кольору, красиво грає в келиху аметистових іскрами. Виготовлено з винограду сорту Мальбек (93%) з додаванням невеликої частки Каберне Совіньон (7%), вирощених на виноградниках долини Уко в регіоні Мендоса (Аргентина). Не буду вдаватися в нюанси його виготовлення (це цікаво лише фахівцям), а зупинюся на головному - букеті і смаку.

У букеті послідовно розкриваються тони чорносливу, чорниці, прянощів і в шлейфі ноти гіркого шоколаду. Вино має інтенсивним, гармонійним смаком, зі зрілими танінами та тривалим післясмаком з нотками фруктів та прянощів.

У підсумку: якісне вино, яке доставить вам величезне задоволення, прикрасить ваш стіл і не розчарує гостей. Прекрасно поєднується з м'ясом середньої прожарювання, пастою, білим м'ясом, м'якими сирами та десертами.

Порада: Рекомендую декантіровать його не менш ніж за годину до подачі на стіл і дотримати температуру подачі (16-18 градусів), т . оскільки в іншому випадку букет і смакові якості вина значно постраждають. І обов'язково (!) Пийте його із спеціальних винних келихів або не відчуєте і сотої частки описаного мною пишноти. В ідеалі (і при необмежених фінансах) краще взяти келихи фірми Riedel, при обмеженості бюджету хоча б Luminarc Vinery Excellence.

  •  

Відгуки: 2

речі, "Kaiken" в перекладі це порода перелітних птахів (здається, гусей).