Пиво "Лабораторія пива" Світле

Живе


Дуже повезло мені, як жительці м. Челябінська. Тут є завод, де варять справжнє живе пиво. У нього термін придатності у пет тарі один день, тому треба його спожити відразу, як тільки купуєш. Сортів пропонують кілька, на будь-який смак. Пишу поки про світле, тому що воно зазвичай найпопулярніше. Хоча саме розкуповують цієї марки - темне.
Пиво-шалене, освіжаюче, без всяких дурних присмаків. Можна випити досить багато, без важкого сп'яніння і похмілля. Між цим напоєм і будь-яким іншим пляшковим пивом, однозначно вибираю перший.
Інформація від виробника:
пиво СВІТЛЕ - нефільтроване, непастеризоване, неосвітлений.
Склад: спеціально підготовлена ??вода, солод світлий німецький (фірма Weyermann), хміль граннулірованний німецька, дріжджі французькі (Fermentis).
Алкоголь не менше 4,0%, екстрактивність початкового сусла - 11%, енергетична цінність - 42 Ккал, вуглеводи 4,6 у 100 гр. пива.
Гост Р 51174-2009
Побільше б таких пивних заводів у нас в Росії. Де готували б смачний, якісний натуральний продукт, без консервантів. І культура його вживання би підвищилася, і фестивалі влаштовували б не гірше, ніж в Німеччині. Ех мрії, мрії!

  •  

Відгуки: 1