Віскі White Horse

Гарний подарунок ... сантехніку


Який тільки нісенітниці не прочитала про цей продукт! І що подарунок хороший, і що п'ється добре, і що закордоном популярний.

Я живу в Європі і ніколи такого тут не бачила, хоча віскі люблять багато. Але це пійло не котирується зовсім.

Коли я починала пробувати різні види алкоголю, не було особо грошей на нормальні сорту і я вірила, що це і є віскі. Якщо змішати з колою - ніби як і нічого, кола перебиває, а з льодом - гидота неможлива! Запах перегару з рота, причому миттєвий!

Пожалійте оточуючих, якщо на себе плювати! Щодо того, що можна таку бутель комусь презентувати, то так, можна - сантехніку, наприклад. Він неодмінно буде радий.

Цінителі віскі, та й просто гарного алкоголю вас не зрозуміють. Якщо хочете дізнатися, що таке віскі - спробуйте "Dimple", "Chivas" або "Cardu". І нікому не кажіть, що вам подобалася Кінь.

  •  

Відгуки: 12

Спасибі! Відрадила купувати. А то було бажання купити спробувати. Хороший, корисний відгук.
приємно чути) насправді, віскі-благородний напій і не варто собі псувати враження від нього такою продукцією.
Пробували і Dimple і Chivas - посередність повна! А якщо все підряд заважати з колою, так може і претензії до Коке. Порада: не треба нав'язувати своє безсмак оточуючим, прикриваючись європейською пропискою! Ощасливити сантехніка може кожен. І не важливо чим ;)
я не і не прикривати нічим (від КОГО?), я ділюся корисною інформацією. таким, як ви вона, мабуть, не потрібна, так що ж ... пийте, що вам завгодно, хоч спирт під парканом, мені до вас діла нема.
Ну навіщо так жорстоко з сантехніками?) Вони люди корисні :) Я он тетій день дочекатися не можу, видать хтось "конячку" пригостив :) А якщо серйозно, то згодна з відкликанням цілком і повністю. Буквально тиждень тому довелося випробувати, а зараз відгук на очі попався. Ну що сказати ... Якщо хто здатний назвати вином хімічне пійло в паперовому пакеті, з гордою назвою "Ізабелла" по 80р за літр .. Або коньяком коричневу рідину з гумовим смаком по 140р, продаються в нашій московській "Пятерочка", тому і Білий кінь прийде по смаку. Це не віскі! У всякому разі, те що продається в Москві, нічого спільного зі справжнім віскі не має. І до речі, їм завалені усі магазини економ-класу, типу Пятерочки в Москві. А ось в пристойному винному магазині, мені якось Кінь не попадалася, хоча може дивилася погано :)
Та й я проти сантехніків нічого не маю, просто у них більш ... обмежені переваги чи що. Всі сантехніки, які траплялися мені на моєму життєвому шляху, воліли горілку. Багато і за роботу брали в цій валюті) Ось і написала так. А вино за 80 рублів в пакеті-класика теж ще та) Але купують же! І коньяк і вино та віскі ...
Здорово написано
З усього перерахованого пробувала тільки Dimple, але віскі я в принципі не люблю, тому особливого задоволення не отримала ... А ось Конячку цю навіть пробувати не стала б! Як можна за "безкоштовно" купити щось пристойне?! Навіть ризикувати б не стала ні собою ні сантехніком! Безпечніше водички з крана попити! Ну або власної самогоночку (думаю, сантехніку навіть більше сподобається)! Дякую за відгук! +1
І ще ... По-моєму, ні для кого не є секретом, що в Європі випивка дешевше і якісніше в рази! Тому "європейська прописка" - це не хвастощі, не прикриття (що за дурні висновки??), А констатація факту - людина звикла до більш якісного алкоголю і все! Я якраз краще прислухаюся до думки такої людини, ніж до того, хто купує що попало, аби подешевше і в житті не куштував нічого дорожче найдешевшої горілки! Хочете пити - пийте, але іншим краще порекомендувати небудь по-пристойніше ..
Спасибі вам велике) Завжди знайдеться той, хто все вже спробував і може вас "викрити" в наших прикриттям й несмаку) Я не скажу, що в Європі прям- таки випивка дешевше, але купують все хорошу, якщо вже пити, то пити нормальне. Стежать вони за собою, не труяться як у нас після дешевого пійла потім.
А у вас в Європі сантехніки теж п'ють? А що? Маю вищу сантехнічне освіту, хочу перебратися в Європу, дешева горілка вже набридла, а дорогу у нас в Росії не наливають (