Пиво Velkopopovicky Kozel

захоплення не зазнала, але непогане пиво.
Переваги:м'яке, не міцне, приємне
Недоліки:гірчинка

Чоловікові пляшку цього пива подарували на роботі, і він приніс його додому, продегустувати. Всім відомо, що до складу цього пива входить тільки натуральна сировина: солод і хміль. Пиво "Velkopopovicky Kozel" варять із чеського хмелю. Це пиво низового бродіння, виготовляється в Чехії з 1874 року, з тих пір, як його почали варити ченці, які побудували в селі Велкопоповіце свою пивоварню. На етикетці пива зображено козла з кухлем, кажуть, що він був намальований французьким художником, який гостював коли - то в цьому селі.
Пиво "Velkopopovicky Kozel" випускається по ліцензії виробника в Угорщині, Польщі, Словаччини та Росії. Вважається, що хміль, солод і вода - це честь пивовара. Щоб "тримати марку" пива, робиться все можливе: солод в ньому - із кращих сортів, вирощуваних в Західній Україні, хміль завозять з Чехії, щоб відтворити оригінальний смак чеського пива, вода проходить спеціальну очистку, що забезпечує м'якість напою. Пиво "Velkopopovicky Kozel" має 20 нагород, отриманих на міжнародних конкурсах.
Пиво дуже світле, має тонкий, ненав'язливий аромат хмелю, купаж забезпечує м'який смак, піна середня, густа, я відзначила для себе в ньому легку гірчинку. П'ється легко, тому що відсоток алкоголю всього 3,7.
В цілому, непогане пиво, особливо для любителів напоїв без різного роду консервантів, але про смаки можна посперечатися - було в моєму житті живе пиво набагато більш смачне, ніж це.

  •  

Відгуки: 11

у нас так його рекламують, але поки не купували
смачне пиво ось їх темне мені особисто дуже квас нагадує
. Повірю на слово-не люблю пиво, але купую іноді для гостей.
я люблю пиво, + зварене з чеського сировини, мені воно найбільше подобається, треба буде ще раз спробувати КОЗЕЛ, не пригадаю вже його смак.
без консервантів - і то добре +)
Чоловіка улюблене пиво! Свого часу він його ще в Чехії полюбив!
Не пробувала таке, хоча часто бачу
тільки рекламу бачила)
пиво не п'ю. за відгук
Начебто пробувала, хоча не любителька. Не пам'ятаю точно сподобався чи ні, але швидше враження позитивні. Були б негативні, запам'ятала б ..