Слабоалкогольний напій Non-Stop Energy Revo Alco Energy

вбиває зсередини ((((((((((((
Переваги:викликає залежність

зараз дуже в моді слабоалкогольні напої.
а останнім часом ще модніше стали енергетичні алкогольні напої. це поєднання слів вже має насторожувати. до складу енергетичних напоїв входить кофеїн а поєднання його з алкоголем явно негативно впливає на організм. а адже ці напої так популярні серед молоді.
також доведено, що в ньому міститься гуарана, а це в якійсь мірі наркотичну речовину, що викликає залежність. у мене є знайомі які п'ють цей напій щодня, і без нього відчувають себе дуже погано.
особисто я також як і вся молодь прагну спробувати все в цьому житті. і пили цей напій пару раз, він має приємний запах і смак, легко п'ється, алкоголь майже не відчувається. але він на мене дуже негативно впливає. серце ніби вискакує з грудей, спати після нього не можливо.
а уявіть що відбувається з організмом при його повсякденному використанні.
Revo Alco Energy на деякий час вилучили з магазинних прилавків, так як знайшли в ньому наркотичні речовини, але потім повернули у вільний продаж.
якщо ви дорожите вашим здоров'ям, відмовтеся від цього напою. адже ще пару років тому всі прекрасно без нього обходилися. а зараз половина підлітків нашої країни залежні від цього напою (

  •  

Відгуки: 3

З якої-такої нутри він вбиває? Слово "зсередини" пишеться разом.
"також доведено, що в ньому міститься гуарана". Нема чого доводити було, на упаковці склад написаний, можна було там побачити!