Пиво Три ведмеді

Дуже потужний засіб для головного болю з ранку
Переваги:ціна
Недоліки:болі в нирках, огидний смак

На споживчому ринку в Росії практично в будь-якому виробництві все частіше миготить така тенденція як "спритна на живця". Обьясню як це відбувається. Виробник випускає товар - хороший, якісний, який користується великим попитом у більшості. Проходить час, обсяги від продажів ростуть, прибуток соответсвенно теж. Не всі компанії справляються з ростом продуктивності, люди не встигають, соответсвенно падає якість товару, що випускається. Але деякі недобросовісні виробники свідомо йдуть на невеликі хитрощі у вигляді підвищення прибутку. Вони використовують недорога сировина або продукти вторинної продуктивності (як правило прострочені по терміну придатності). Навіщо витрачати більше на средсво, коли товар їх і так продається. І на жаль в нашій країні таких горепроізводітелей більшість. У нас давно стало нормою в першу чергу думати про власне благополуччя, і гроші стають головніший життів і здоров'я інших людей.
Не беруся стверджувати що пиво марки «Три ведмеді» відноситься до такої нагоди. Але якість даного продукту залишає давно бажати кращого. Якщо раніше цей напій було приємно пити, у нього був якийсь свій, не схожий на інші, спецефічні ароматний смак, то зараз крім гіркоти на губах, і головного болю з ранку нічого не відчуваєш. Єдиним плюсом залишається лише досить невелика ціна. Чого на жаль не скажеш про якість.
А пиво влітку - це товар повсякденного попиту. І залишається сподіватися лише на совість виробників. Потомучто в нашій країні ще немає такого закону, який міг би в потрібних рамках тримати совість продавця.

  •  

Відгуки: 1