Лікер LAPPONIA LAKKA (фінський лікер з морошки)

Ягідна вкуснятина з Фінляндії (+ фото)


Колись я була великим любителем солодких алкогольних напоїв типу "Бейліз" і "Мартіні" ... але потім перестала любити таку кількість цукру в роті, до того ж, з невідомих мені причин від таких нудотно-солодких алкогольних експериментів над печінкою - стала моторошно боліти голова навіть від невеликих кількостей випитого.

Але перед поїздкою до Фінляндії дізналася, що їх мало не національним надбанням є продукти з морошкою або з морошки (північна, рідкісна вже ягода), всі жінки знають непогану косметику та їх серію з морошкою від "Люмен" ... так от, дізналася, що існує у Фінляндії лікер з морошки, це напій виготовляється виключно там і продається власне там же, тому його має сенс привезти навіть просто як сувенір, так як іншого імпортного та у Фінляндії навалом і в нас - інше можна і в наших гіпермаркетах придбати.

Купила цей лікер LAKKA, бренду LAPPONIA, в "Дьюті Фрі" при виїзді з Фінляндії, не доїжджаючи КПП "Брусничне". Коштував він мені 6,50 євро.

Штуковина виявилася шалено смачна, дійсно має присмак ягід, причому свіжих. Фортеця 21%. П'ється легко і приємно, незважаючи на велику кількість цукру як і у всіх лікерах. Сп'яніння теж "м'яке", не схоже на "очманіння". Ніяких головних болів не поимела, що для мене дивно. На ранок - прекрасне самопочуття і немає "смітника" у роті, як після страшного "Бейліз".

Крім цього, з безперечних достоїнств зазначу - незвичний і досить унікальний смак. У нас-то з морошки взагалі не знаю жодного напою ... Ось з ароматом і смаком кави або шоколаду (банально і пішло по-моєму) - ставок гати напоїв. А з ягідних лікерів - все та ж, банальна (хоч і обожнювана мною) - брусниця. Так що морошковий лікер дуже рекомендую спробувати, щоб просто прикрасити своє життя новими смаковими відчуттями і без неприємних наслідків для організму.

речі, з морошковий смаком, крім лікеру LAKKA (що по-фінськи і є - "Морошка" , см. фото) там стояв ще якийсь лікер, але саме цей, бренду LAPPONIA розхвалювали всі хто його брав в тому магазині і багато хороше про нього чули від своїх співвітчизників, постійно відвідують північних сусідів. Саме наслухавшись цих розмов в магазині і дивлячись з якою швидкістю зникає LAKKA з полиці - я в останній момент перед касою вхопила саме цей "бутилек" і поки не пожалелаОчень рекомендую!

  •  

Відгуки: 13

Вам +. Мій улюблений Maliby, ні на яку морошку не проміняю, а от спробувати його захотілося від любопитстваВ Росії він напевно рідкість.
О, кохана і рідна морошечка! У пляшці! Тільки через те, що там є ця чудесна ягідка, ставлю плюс! Речі, Архангельський лікеро-горілчаний завод випускає солодку настоянку з морошки! Ммм, облизує, коли про неї згадую ... Однозначно, на Новий рік куплю морошковий алкоголь!
плюс, відмінний відгук! На мою пила в подібному дизайні з журавлини-теж впечатліл.Но як правило Клюковка роблю сама і чесно сказати не хуже.Будет можливість обов'язково попрошу в дьютіке таку пляшечку прікупіть.Спасібо!
olga-koshka2 спасибі за увагу до мого відкликанню Поняття не маю чи продається подібний напій в Росії, я у нас алкогольні напої взагалі не разу не купувала ... асортимент мені невідомий, нажаль
Рут, спасибі, дуже пріятноНе бачила в магазині нічого в подібному дизайні ... треба буде обов'язково подивитися - журавлину я теж дуже люблю і брусницю, просто вони вже стали зовсім буденними
lyubov_ss, спасибі за увагу до мого відкликанню вперше чую що вітчизняний виробник ізготавівает щось з морошки ... Мабуть він там в Архангельську це і продає, бо у нас в С-Петербурзі нічого не зустрічала подібного. Та й російським виробникам не довіряю, надто добре знаю як вони готують алкоголь, а також в курсі ковбасних виробів ... мені довелося про це від них самих чути, а один раз - побачити. Більше я не купую алкоголь в РФ і не кушаю нашу ковбасу
Ну, про ковбаску - це зрозуміло ... А алкоголь, особливо, що випускається великими підприємствами (АЛВіЗ входить в Гк "Синергія", один з лідер російського алкогольного ринку), все-таки досить якісний. І особливо, в останні років п'ять ... Був період (років 10) морошку не випускали, а тепер ось уже два роки радують місцевий народ етойнастоечкой.Она в ходу так само, як настойки і з брусницею, і з журавлиною ...
Алена, Вам, як зазвичай, +, завжди приємно читати Ваші відгуки. Приєднуюся до всіх шанувальникам Лаппоніі морошковий, в Пітері продається цей лікер в Глобус Гурме в Светлановском, правда, коштує разу в 2-2,5 дорожче , ніж в Фінляндіі.Что стосується російського алкоголю, є гідна продукція, але вона не розрахована на масового покупця, на жаль.
barracuda спасибі за приємні слова ... і взагалі, що зайшли - теж спасибі!
О так, чула багато схвальних відгуків про цю штуковина, але поки якось не було підходящого випадку попробоватьВот якби вони робили цукерки з морошковий лікером, вже давно б купила)
А у них є ... вони свою мараошку скрізь пхають, тому що ягода стала рідкісна і досить у них - популярна, тому що це вже їхня відмінна особливість, точніше їх продукції Тільки я їх не пробувала, навіть не звернула слухала, але це тільки тому що я взагалі цукерки ем виключно з нагоди, коли хтось наполегливо пригощає. Сама ніколи не купую ні шоколад, ні цукерки ... тому і сказати про них нічого особливо не можу.
Теж з. фінки таку привезли, сподобалося)