Маска для волосся Домашні рецепти Крем-маска для волосся "Шовкова"

Швидше для блиску, ніж для росту + фото
Переваги:адекватна ціна, блискучі і м'яке волосся, приємна текстура
Недоліки:випадає волосся, жирне коріння, не виправдовує очікувань

Шукала собі що-небудь уходових для волосся, бо готувати домашні маски остогидло вже (Наткнулася на відгук місцевої Рапунцель про цю масці. Звинувачувати її не буду, т.к особисто не була присутня. В принципі все можливо. Але все одно закрадаються сумніви з приводу корисності кожен день висиджувати в цій масці по чорт-знає-скільки-часу. Зараз-то Ви може отримали довге волосся в короткий термін, а де гарантія, що Вас же потім через кілька років не будуть мучити головні болі? Ну да ладно , зараз про масці.
У неї дійсно велика банка і адекватна ціна. Але коли я спробувала відкрити другу кришку (з язичком яка), ледь не зламала нігті. Ложечку я викинула відразу-ж, тому що її тримати нормально неможливо
Щодо запаху окрема історія: спочатку він мені подобався. Специфічний такий, квітковий. Але потім мене від нього почало вивертати.
Обіцяного зростання не було. Хоча сиділа добре так, години 2-3. Спеціально покористувалася місяць, але волосся як росли 1 см на місяць, так і ростуть. Плюс до всього вони ще почали випадати. Але на маску я все не списую, т.к в цей момент використовувала невідповідний бальзам.
Єдине що сподобалося-волосся стали блищати. Послехниволоси втратили блиск. А маска повернула його. Не прям голлівудський блиск, але зійде.
Десь радили збагачувати маску маслами і вітамінами. І так робила-хоч би що.
Єдиний рецепт, яким користуюся зараз, замінює мені і шампунь і маску і бальзам. Рецепт нижче:
1 яйце
1 ст. ложка маски
1 ст. ложка бальзаму (у меняПлюсонда)
Все розмішати і нанести на волосся на півгодини-годину. Потім змити теплою водою і обполоснути відваром (я користуюся кропивою, але влітку доводиться від нього відмовлятися і переходити на ромашку). Цей шампунь не змиває лаки і масляні маски, але після нього волосся чисті і добре лежать.
Це єдине, на що годиться маска. Але т.к свою основну функцію вона не виконує, сенсу купувати її я не бачу
Усі фотографії зроблені при денному світлі :) Вибачте за мою фізіономію, т.к намагалася показати волосся

  •  

Відгуки: 8

Я від неї теж особливого приросту не помітила
Ех, ось такі ми з Вами виключення (
Вам + за відгук І за милу посмішку
Спасибі Вам величезне)
Ви не виключення, ви реалісти!) І вас не відвідав синдром плацебо
приєднуюся до всіх реалістам
Спасибі Вам за плюси Приєднуйтесь, буду тільки рада