Зубна паста Невська Косметика Новий перли Зелене яблуко + відбілювання

Краща
Переваги:дбайливо очищає, не порушує природну структуру зубів, неповторний аромат зеленого яблука і м'яти, освіжає подих, користуватися одне задоволення, перешкоджає утворенню карієсу, приємна гелева текстура, ефект відбілювання

Вже кілька років не змінюю зубній пасті Новий перли "Зелене яблуко + відбілювання". Закохалася в неї з першого разу і досі не можу знайти рівноцінну їй заміну. Раніше користувалася Колгейт, бленда і Аквафреш, підсумком використання цих паст були часті відвідування дантиста. Але саме за рекомендацією свого стоматолога перейшла на Новий перли: спочатку використовувала їх прості серії, а потім з'явилася моя улюблена лінія "Новий перли + Відбілювання". Пробувала всі пасти цієї лінії Нового перлів, але найулюбленішим стало Зелене яблуко. У ній все добре: і аромат (зеленого яблука і м'яти), і приємна консистенція (легка, іскриста, гелева), і освіжаючий ефект (надовго), і ефект відбілювання. Але найголовніше: після переходу на цю пасту, як каже мій стоматолог, карієс практично зійшов нанівець: і це при моїй нестримної любові до солодкого, шоколадкам і тістечком, які не кращим чином впливають на стан зубів! Ця паста дійсно ефективно бореться із зубним нальотом, дбайливо полірує емаль і підтримує природну білизну зубів, перешкоджає утворенню карієсу, в чому я переконалася на власному досвіді. Але найголовніший доказ ефективності і хорошої якості "Зеленого яблука + відбілювання" - дуже рідкісні відвідування стоматолога і його схвальні відгуки про стан зубів!
З цієї лінії користувалася ще й іншими пастами, з них також сподобалися "Тотал + відбілювання" (підкреслюю : саме Тотал + відбілювання, а не звичайна Новий перли Тотал, яка не викликає в мене особливих емоцій), "Зелений чай і м'ята + відбілювання" (дуже приємна, але рідко знаходжу в продажу, на жаль), "Мед і шипшина + відбілювання ".
Решта пасти з цієї лінії (" Цитрусова "," Крижана м'ята "і" Лісові ягоди "+ відбілювання) не сподобалися: або занадто різкі, або нудотні, хоча Цитрусова дає дуже хороший відбілюючий ефект.
Але більше Найбільше люблю саме Зелене яблуко.
На відміну від паст зарубіжного виробництва, Новий перли + відбілювання дуже дбайливо очищає зуби, не порушуючи їх їсть ественную структуру.
Рекомендую!

  •  

Відгуки: 1