Шампунь Хорс Форс Кінська сила

Кошмар!


Дівчата, мені вас шкода, не я звичайно розумію, але не да такої ж міри! Навіщо витрачати не малі гроші на шампунь який попросту вбиває ваші волосся! Я сама хімік за освітою, і коли я вчилася, у нас була лабораторна робота на якій ми досліджували склад шампунів, природно кожен приніс те, чим він миє голову! Саме цей шампунь зовсім не підходить для людей (це ми визначили лабораторним шляхом), там стільки луги, що від вашого волосся в підсумку мало що залишиться. Навіть у новому адаптованому для людей pH баланс складає 8,5-9 (нормальний pH баланс для человека5, 5, а все що вище цього спалює волосся), а це дуже згубно для наших волосся. шампунь руйнує структуру волосся, робить його пористим, волосся щоб заповнити свої тріщинки починають вбирати в себе воду (звідси береться обсяг), але це згубний обсяг, ви повільно спалюєте своє волосся, в результаті вона почне випадати і сіктися. ВАМ ЦЕ ТРЕБА?????? Пишу відразу, для всіх що луг додають у всі шампуні, але в розумних межах, і да хімії вистачає у всій продукції, але мова йде не хімічному складі даного шампуні а конкретно про шкоду, яку він приносить, а от користуватися ним чи ні це ваше особиста справа! Особисто я висловила свою думку! А так кому цікаво спробуйте краще шампуні фірми Natura Siberica в них точно немає лауреат сульфату натрію і парабенів, або на крайній випадок наші старі шампуні від фірми свобода, вони і то краще!

  •  

Відгуки: 51

Katerina-Kallibri, прошу вибачення, чи можна у Вас уточнити, у Вашому відкликання мова йде якому засобі? Є шампунь «Кінська сила», спеціально адаптований для людини або ZooVip для коней?
ось, нарешті то здорова думка! Вам +1
А Ви ще які-небудь шампуні перевіряли? Поділіться будь ласка
згодна з Закохана, було б цікаво дізнатися
Ви молодець що перевірили цей шампунь у своїй лабораторії, вам за це +. Було б непогано якщо ви перевірили і інші шампуні (парочку найпопулярніших)
здивована що вже стали такі шампуні дозволяти для людей
я читала, що даний шампунь ХОРС ФОРС "Кінська Сила", спеціально розроблений для людей, абсолютно нешкідливий, навіть корисний (возраждает волосся), рівень Ph в ньому знижений до максимально позволительного для шкіри голови людини (3,4,5) , і настільки згубного впливу лугу, як в кінському шампуні з зоомагазинів, бути ні в якому разі не може. Кароче реклама рулить! У нас це не прокотить природно, а в нормальних країнах цілком можна було б звертатися до суду за компенсацією за нанесення дуже великої шкоди здоров'ю! І по TV звичайно ж знімуть чергову програму про чергове Лоховскі обдурювання, лише років через 2, коли потрібно вже буде витрачати чималі суми на лікування волосся після миття такими "возраждающімі" шампунями. Я сама до речі теж купувала спробувати, раз для людей і в САМІЙ АПТЕЦІ!, але організм все відчуває і відторгає, яким би сильним самонавіюванням не займалася я!
що б ми без Вас робили!
Спасибі вам велике за відгук ... а то я вже була майже в дорозі за цим шампунем.
А що ще можна чекати від шампуню для коней? Whiskas ще ніхто не почав їсти?
та й взагалі, це телебачення звело всіх з розуму) а Дом 2 .. про нього так взагалі молчу.то засмага все понапокупают як у них, то пластирі на животик, то шампунь вот.фі
Не розумію, як люди цим користуються. Моя думка, що перший журналіст, який написав, що С.Д. Паркер користується цим шампунем просто помилився з перекладом. Ніхто з звест НЕ пользукется кінським шампунем. Деякі просто користуються шампунем з кінським кератином. А це різні речі. Кінський кератин корисний-це білок. А кінський шампунь він тільки для коней. Але навіть, коли миють гриви, то шампунь змішують з великим кол-му води і миють гриви цією піною. Настільки він лужної і потужної!
Я взагалі не розумію, звідки взявся цей бред про миття голови кінським шампунем? Дивилася передачу і там фахівець сказав, що основна відмінність кінського шампуню від людського - це величезний вміст антипаразитарних компонентів (воно й зрозуміло, все-таки тварина), але людям-то навіщо виливати на себе стільки хімії?
я теж спочатку хотіла купити, але потім мене переконали, то коні, а то люди в нас різні потові залози, є велика різниця з шкірним покриттям, людська болеенежная і чутлива. на рахунок Віскаса - супер)
хм ві пишіть про шампуні для коней в цілому або про єтом конкретному шампуні адаптованому для людини?
Дякуємо за відклик! Реально корисний. Конкретна зрозуміла інформація. Я пробувала, але ЗооВІП. Обсяг був, волосся підсушують, що подобалося - у мене жирні. Брудні так само. Але лізти почали! Я була в жаху. Правда, збіглося з гормональним збоєм, одночасно почала лікувати його і кинула мити цим шампунем + вітаміни. Так що до цих пір не знаю - чому саме. Кстате, волосся лізти перестали.
мова йде про шампуні, який нібито адаптований для людини! І як би це не смішно здавалося, практично всі шампуні нам людям не підходять, це суцільна хімія, і ми привчаємо волосся до неї, самий нормальний шампунь продається в супермаркетах і як правило не гідний нашої уваги, тому що він виглядає як зубна паста, в алюмінієвому тюбику і з намальованою трояндочкою, це єдиний натуральний шампунь, у мене мами їм завжди голову миє, а я по молодості стала їм прінебрегают, а зараз до нього знову повернулася!
шампунь СВОБОДА Ранкова троянда, ось де мінімум хімії! якщо кому цікаво!
да цікаво звичайно.
подивилася, в свободі сульфат, чим же він кращий за інших? вже два роки сульфатними НЕ миюся
вже краще сульфати, ніж луг, вони хоча б позитивно впливають на нашу життєдіяльність, в малих кількостях! А в шампуні їх міститься дуже мало, так що можна не переживати!
До того ж сульфати, які використовуються в шампунях діють на організм як проносне, і то якщо його прийняти у всередину, а так нічого страшного, вони швидко виводяться з організму!
Я користуюся ось цим шампунем від без сульфатовhttp ://irecommend.ru/content/shampun-selective-selective-feel-difference
я не погоджуся з думкою з приводу якихось там лабораторних досліджень, - ну на фіга це комусь робити? якщо кому цікаво більш докладний розгляд цього шампуню, то подивіться відео-http ://www.youtube.com/watch?v=hU1AqzTk-1s
прошу Вас навести результати цих самих лабораторних досліджень. що це за фігня? я купувала шампунь в аптеці міськздоров і мене запевнили, що шампунь пройшов всі клінічні дослідження і є сертифікати безпеки. та й на сайті виробника я на власні очі бачила рег.документи-http ://horseforce.ru/ я просто відчуваю себе несправедливо обманутою ... та й в Комсомолці бачила статтю, що співачка Олена Масімова воліє шампунь Кінська сила.
А ви перевіряли яку-небудь шауму? от я її купувала, сподіваючись таки домогтися хоч якогось обсягу ... і толку? а потім ціна-то у кінської сили не велика, порівняно з іншими аптечними засобами для миття волосся. там же обсяг великий. я вам не вірю.
Користуюся ним уже кілька місяців, вже закінчується бутель і нічого у мене не спалили, притому що шкіра голови в мене чутлива. Будь шампунь це хімія!
Уф, яка полеміка! Сульфати - це хімія. Луг (або луг) - речовина більш-менш натурального походження, але народжується теж в ході хімічної реакції (золу окропом залийте - побачите). Що тут сперечатися? Хто чим хоче, тим і миє голову. А про ХорсФорс я думаю, що це звичайний, а аж ніяк не чарівний, шампунь, навколо якого наробила до фіга шуму. Що, до речі, дозволило його продавати в 4 рази дорожче, ніж інші шампунькі!
Та я теж про те ж, від нього в мене волосся краще не стали, але і гірше теж!
Нічого подібного! шампунь Лошадіннаясіла ніякої шкоди принести не може! Все як завжди путаеться, тому є ще Зоошампуни з яким всі все плутають! Я користуюся давно шампунем, щас от бальзамвишел у них! волосся забруднюючих в 2 рази менше, блиск обладнаний, пружні!
anuta814, а як це - в рази дорожче? він стоїть-то 400 руб. за 500 мл! а на виставці сьогодні взагалі за 300 купила. там об'єм ж великий. або ви за 50 руб шампуні купуєте?
anuta814, а як це - в 4 рази дорожче? він стоїть-то 400 руб. за 500 мл! а на виставці сьогодні взагалі за 300 купила. там об'єм ж великий. або ви за 50 руб шампуні купуєте?
anuta814, а як це - в 4 рази дорожче? він стоїть-то 400 руб. за 500 мл! а на виставці сьогодні взагалі за 300 купила. там об'єм ж великий. або ви за 50 руб шампуні купуєте?
300h! офигеть! Чому я не знала! Де це проходить???
masipulcka, я написала "в 4 рази дорожче, ніж ІНШІ шампунькі", а не "в 4 рази дорожче, ніж шампунь, який я купую". Вам пощастило, що у вашому місті ще якісь акції проводяться. Давайте відштовхуватися від вихідної ціни. Якщо взяти Garnier Природна турбота (я впевнена, що з моїми волоссям ХорсФорс нічого крутого не зробив би, бо вже нікуди), за 400 мл я віддала 80р. з дріб'язком. Так і виходить, в 4 рази. Звичайно, якщо врахувати вартість, скажімо, Фруктіс або Пантін, то ХорсФорс буде в 2-3 рази дорожче. Сенс від цього не міняється. PS якщо Вам шампунь подобається, користуйтеся ним на здоров'я. Я просто висловила свою думку.
я в підсумку понечлась на Інтершарм, знайшла там за 300р кінську силу! блін задоволена! Ну взагалі звичайно туди треба сденьгой їхати, стоко всього і так заманливо!
А що кінським шампунем хто то голову миє???
я мою конкретно кінською силою і дуже задоволена. просто деякі плутають ззошампуні з цим, який для людей
Автор говорить що він хімік за освітою, це дуже добре, мене бентежить те що він пише про шампуні "кінська сила" хочеться поставити запитання, ви взагалі склад читали?? Яка луг!? який завищений ph баланс?? А рекомендує "Ранкову троянду", так це взагалі смішно, у складі цього шампуню входить сильне канцерогенна речовина під назвою: "Cocamide DEA" На нашому ринку немає ідеального шампуню, в більшості випадків в складі можна побачити натрію лаурил сульфат, натрію лаурет сульфат, ТЕФ лаурил сульфат, ТЕА лаурет сульфат, останні два вважають щадними сурфактанту, АЛЕ в шампуні кінська сила у складі натрію лаурилсульфат етоксильовані, що це означає, а значить це те що, за рахунок етоксілірованія лаурилсульфату значно знижується його подразнюючу дію і проникнення в шкіру і волосся.
Єдине що мене бентежить, так це те, що цей засіб 2 в 1. МІФ: Шампуні 2:1 діють не гірше, ніж шампунь і кондиціонер окремо. При цьому вони економлять гроші та час. Насправді. Про економію все вірно, однак при контакті кондиціонують добавок з миючими речовинами ефект обох слабшає. Тому ці кошти краще застосовувати окремо.
в цій серії Хорс форс їсти окремо бальзам кінська сила! Так що можна кому як більше подобається! Мнелічно теж Нарва додатково бальзамом користуватися, але в цьому шампуні, цілком по состояніюволос і осчусченіям можна було і бз бальзамчіка!
Вікторія Васильєва-спасибі .. ви як то прояснили ситуацію, а то люди люблять полякати парою.
у них з'явився бальзам біоактивні хорс форс. ось його взагалі обалденно після шампуню, мені, наприклад, для кращого розчісування все ж окремо бальзаму не вистачало.
нема за що, рада, що роз'яснення моє допомогло! А взагалі і правда після бальзамаеффект звичайно улучшаеться! Ну прям добре укладиваються і слухняне волосся становяться!
ось ще нове відео дівчинка виклала на ютубі, знову ж про кінську силу і ще купу цікавинок! http://www.youtube.com/watch?v=YIP6lUZr8R0&feature=colike
Я не знаю, який Ви хімік, але лугів - ЦЕ НАЙКРАЩІ МИЮЧІ ЗАСОБИ. Їх додають у всі шампуні, бальзами, гелі та інш. Це зазначено в підручнику 8 класу з хімії.
Я не знаю, який Ви хімік, але лугів - ЦЕ НАЙКРАЩІ МИЮЧІ ЗАСОБИ. Їх додають у всі шампуні, бальзами, гелі та інш. Це зазначено в підручнику 8 класу з хімії.
у мене така вотмаска з натурального кінського кісткового мозку Цікаво, що б сказали в лабораторії ...
ЛЮДИ, НЕ ЧИТАЙТЕ ЇЇ ВІДГУК - ВОНА трол! я цей точно відгук бачила на іншому сайті, слово в слово. це троллінг. бреше і не червоніє! шампунь хороший, мені дуже подобається, волосся відмінні, навіть перукар мій хваліт.і чоловік задоволений теж. а якщо ще й з бальзамом мити, то просто відмінно! волосся як після ламінування, тільки дешево і не шкідливо!
велике спасибі за ссилочку на ю-тубі, класно. мені сподобалося і багато цікавого почула. а головне, що ефект ламінування зазначила не тільки я, а значить це так і є!)