Гель-сироватка Caramel після депіляції з комплексом проти вростання волосся

Ніжно знищує волосся) + фото
Переваги:уповільнює ріст волосся, позбавляє від вросшіхволос, охолоджує, зволожує

У мене проблема - волосся дуже швидко ростуть. Тому довелося перейти з бритви на епілятор. Але навіть так доводилося видаляти волосся щотижня, що займало багато часу.
Цей крем купила через низьку ціну і тому що він повинен не тільки зволожувати, але і боротися з врослим волоссям (після 1 року користування епілятором я зрозуміла що це таке). З цими функціями він впорався ідеально.
Але що мене привело в захват - волосся стали повільніше рости (у 2 рази), а на деяких ділянках взагалі зникли!
Відразу я не зрозуміла, що це присходит завдяки даного засобу, але коли переставала їм користуватися, ріст волосся прискорювався.
Це мій порятунок, адже крім зволоження, як більшість кремів аналогічної дії, він вирішує відразу 3 проблеми. За такі гроші такий неймовірний ефект!
Єдине, що мені в ньому не подобається - це запах (солодкий, а я люблю свіжі), але іншим, хто нюхав, здався приємним.
Сподіваюся когось це чарівний засіб теж так порадує як мене!

  •  

Відгуки: 13

А як часто ви стали робити епіляцію після використання даного засобу?
У перший місяць так і продовжувала щотижня, так як волосся росте з різною швидкістю і деякі пробивав, але потім - раз на 2 тижні, іноді за рахунок того, що волоски стали тонкі і світлі (навіть не помічала їх) бував перерву близько 3 тижнів. Але для мене це прогрес.
Здорово) А де його можна придбати?
Якщо в Україні, то в Шик і Блеске, а в Росії не можу сказати. Але впрінципе тут і вдругих магазинах бачила, так що можна пошукати. Вдалих пошуків)
Відмінний відгук! А скільки він коштує?
В Україні коштує до 15 гривень - десь 60 рублів.
Супер! У "Закладочкі")
Треба ж, ніколи в продажу не бачила. Спасибі! Мені самій від епілятора довелося відмовитися, оскільки врослі волоски весь ефект псували. А коли поговорила з косметологом, то вона відповіла, що треба чергувати способи (2-3 місяці один спосіб - 2-3 місяці іншої), тоді волосся не встигають вростати. Тепер пошукаю цей кремчік!
abc_123, а вам спасибі за пораду косметолога! Хоч і мене врослі волосся не мучать - заслуга цієї сироватки, але на буду запам'ятаю (на всякий випадок).
незараховано! Буду рада, якщо рада нагоді коли-небудь.
Спасибі! Теж обов'язково спробую, якщо попадеться)
я в своєму місті теж не знайшла. замовила сьогодні на цьому напевно в росію теж можуть надіслати.