Контрацептиви Berlex Джес (Yaz)

Раділа я не довго ... (+ Блістер)
Недоліки:знижує імунітет

Почала приймати протизаплідні таблетки Berlex Джес (Yaz) за рекомендацією гінеколога, тобто у відповідності з результатами аналізів і за порадою фахівця, а не просто від балди.

Спочатку все було відмінно - нарешті перестала нервово чекати менструації, вона приходила як по годинником і звичайно небажаної вагітності бути не могло. Груди збільшилася, а шкіра не змінилася, вона у мене проблемна (тобто краще не стала).

Безтурботно я приймала ці таблетки близько 4 місяців, далі почалися якісь дивні метаморфози в моєму організмі, під -перше місячні стали проходити болісно і дуже відчутно, а раніше я ніколи не відчувала дискомфорту, але це ще що, у мене почалися сильні запаморочення і навіть непритомність були в метро, ??а вранці з ліжка встати було складно і я стала задихатися, і млявість якась дивна з'явилася.
І хоч за інструкцією треба було допити пачку до кінця, я кинула її в той момент, коли зовсім не змогла піднятися.
Відновлювалася напевно місяць.

І найсумніше що після того невдалого досвіду, у мене все одно:
- дуже хворобливі місячні і тривалість їх також збільшилася
- знижений тиск, а раніше було ідеальне
- груди зменшилася назад (як би менше не стала, у мене немає такої лінійки)
- після прийому частіше почала мучити молочниця, тому імунітет різко Продовження епопеї:

Милі дівчата, я хочу поділитися з Вами радістю: Я здорова! Я одужала. Можна повноцінно жити і ні в чому собі не відмовляти.

Припустимо довга розповідь про міських жіночих консультаціях та гінекології, в яких доктори відмахувалися від мене рекламними буклетами (скільки ж я з'їли Флюкостат, флюконазол, заливалася хлоргексидин, отаблечівалась Тержінаном , жах ... всіх засобів просто не згадати). Найбільше я не любила коли говорили: "так що в тебе може боліти ... така молода ..., нам то що старим, зовсім чи що помирати ..."

Потім пішли приватні клініки де мене просто залякували (пропонували уколи по 7 тисяч рублів, погрожуючи онкологічними захворюваннями, або виписували лікування (спільно з чоловіком) довжиною в рік! Так так, на цілий рік! У мене залишилися ці "рецепти-трилогії".

Але хто шукає той завжди знайде. І я знайшла професіонала. І перше що доктор зробила для мене - визначила на які ліки у мого організму яка реакція. І вилікувала мене знаєте чим? ністатин, просто ністатином! (таблетки, мазь, свічки). І всі аналізи прийшли в норму. Але я не могла заспокоїтися і прості жіночі виділення брала за молочницю, і тоді на моє прохання і для закріплення результату я пропила Уро-Ваксом і проставила Гінофлор-е. І розпитала доктора про все, в тому числі і про особистій гігієні та ін

Тепер я моюсьЕпіген-гелем, у міру потреби пользуюсьМирасмистиномиГинокомфортом, пропілаНервохель (так! він теж допомагає від молочниці), і щоб не витрачати час на черги в лікарнях купілаТест на визначення PH балансу. Ось в принципі і все.

Я ні в якому разі не пропоную всім дівчатам з "замученим" імунітетом лікуватися тим же що і я. У кожного все індивідуально. Будьте уважні до себе і свого організму, якщо Вам не подобається доктор - йдіть від нього до іншого, благо в місті повним повно гінекології. І звичайно ж перш за все подумайте, чи варто Вам приймати ОК. Я говорю не тільки про Джес.

  •  

Відгуки: 51

Кошмар, я сама так намучилася після застосування ОК, правда інших. Я вважаю таких відгуки треба писати обов'язково. Все ж гормони це не жарти і краще їх не пити. Тільки в крайньому випадку. А мінусів я не розумію.
Дякуємо за підтримку. Незрозумілим залишається тільки одне: коли ж муки закінчаться? Скільки мені ще розплачуватися ...
Нічого собі! та вони ще й для життя небезпечні, виявляється ... я читала, що всі гормональні протизаплідні впливають на згортання крові і можуть викликати тромбоз
ось це ойойой (щоб непристойність не написати) .. як добре що я ваш відгук прочитала .. не дай бог нікому таких побочек .. а вам - здоров'я
Спасибі ..., я три рази в рік ходжу до лікарів і вислуховую настанови з приводу того що не можна було молодій дівчині таке приймати. Виходжу з кабінету і недобрим словом згадую доктора, прописані мені цей Джес.
а мені в 17 років лікарка прописала, типу щоб місячні приходили в термін, не від вагітностей, ось тобі і не треба молодим (ці лікарі ... (
А потім дівчатка завагітніти не можуть, тому що прибивають гормональний фон.
Ось після таких відгуків дівчини і бояться застосовувати оральні контрацептиви ... Alessandra, ви впевнені, що це саме після прийому таблеток відбулося або може у вас проблеми зі щитовидною залозою, на приклад? Адже тоді можуть теж виникати і запаморочення й непритомність і т.п. Що ж стосується хворобливих місячних, так ОК навпаки прописують, що б всі ці симптоми зняти (Докторам-то видніше), плюс після прийому таблеток протягом 3 і більше місяців в перший місяць їх скасування НАЙБІЛЬШ висока ймовірність завагітніти! Тому моя порада-треба спочатку обстежитися і виявити причини нездужань і джерела їх, так би мовити, виникнення, а потім вже на таблетки грішити або ще на що.
Ой, знаєте, докторам нічерта не видно. Я пила їх для того, щоб шкіра краще стала (у мене дуже проблемна), прописав мені їх лікар з платної клініки, я здавала аналізи і чоловічі гормони були в нормі, підвищує був пролактин (але це інша історія), і мені все одно їх призначили зі словами: "ну так, про всяк випадок", я пила це [ой] (вибачте) півроку! Шкіра краще не стало, імунітет взагалі помер , я стала нервовою, дратівливою, груди більше не стала, начебто, тому нічого сказати не могу.Кроме того, коли я у лікаря намагалася розпитати, не одужаю я з них, він мені відповів "Не хочеш-не пий, так і ходи потворою "(!) уявите собі. Ставлю сміливо плюс і моє співчуття Вам. речі, місячні в мене завжди були оооооочень хворобливі і під час прийому ОК нічого не змінилося.
RinaRI, згодна, лікарям не завжди віднее.как і в будь-якій професії є профессіонали.а є ті, хто працює спутся рукова і не знає свою роботу зовсім! Якщо аналіз показав, що у вас з гормонами все в порядку , значить таблетки і не повинні помогать.другая причина виникнення проблем з шкірою. ось у мене, я точно знаю, з гормонами проблеми, пила рік таблетки дугіе, правда, теж лікар виписувала, шкіра стала чиста і була ще досить довго після закінчення прімененія.через рік пішла до іншого лікаря вона на мене так накричав що я їх пила ... загалом я і сама повирішувати що гормони це все небезпечно, але тепер у мене просто жахлива знову шкіра і нічого не помогает.пойду куплю ці таблетки . інших способів нормалізувати гормональний фон начебто і немає ...
Так, є такі лікарі, які працюють "як-небудь" і призначають препарати "Так, про всяк випадок", але все ж, у більшості випадків їм видніше. А щоб зайвий раз підстрахуватися перед прийомом Ок, ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно здавати аналізи або хоча б проконсультуватися з грамотним фахівцем (саме з грамотним, а не вичитавши відгуки в інеті або за прикладом подружки). І то немає ймовірності того, що підійде 1000 дівчат ці таблетки підійдуть і не нашкодять вам. А лікарів які призначають Ок без аналізів або попереднього огляду і консультації, а тим більше тих, які говорять "Не хочеш-не пий, так і ходи потворою ", так на мою думку взагалі потрібно гнати в шию! Що ж стосується Джес, то у мене є принаймні 4 позитивних прикладу (в т.ч. я сама) і в 2-х випадках дівчинки після їх скасування благополучно завагітніли в перші 2 місяці. Сама приймаю препарат вже близько року (Призначили для нормалізації менструального циклу і поліпшення шкіри) - в результаті шкіра стала більш чистою (не на багато, але все ж таки відчутний результат), за місячними можна звіряти годинник (це теж дуже добре, адже в результаті нерегулярно циклу виникає безліч проблем в тому числі кіста, яка може призвести до безпліддя), хоча больові відчуття в перший день місячних і залишилися, лібідо (як деякі скаржаться) нікуди не поскакала (а от коли приймала Регулон-таки був помітний спад), вага теж залишився на місці тьфу-тьфу-тьфу. Ну, а взагалі, так якщо подивитися відгуки і оцінки будь-якого ОК ... дик немає жодного популярно контрацептиву з оцінкою вище 4 балів.
дуже корисний відгук, і дуже сумно, що багато лікарі прописують ОК не провівши більш досконале обследваніе, а многи просто взагалі прописують: тобі треба, пропив або це або це ну або це (подивися, що тобі за ціною більше підійде). ..
Дівчатка почитайте Чому гормональні контрацептиви вбивають? кілька років Ярина став найпопулярнішим у США, і одним із найбільш продаваних у світі О.К.. У 2008 році Bayer, на хвилі успіху Ярини, почав масовану рекламну кампанію для свого нового контрацептиву Yaz (Джес), на основі того ж дроспіренону. До цього моменту вже зросла кількість повідомлень про небажані і небезпечні наслідки після прийому Ярини: тромбоемболії, інсульти, панкреатити, камені в жовчному міхурі та нирках, зафіксовані випадки видалення жовчного міхура. Імовірно, всьому виною дроспіренон, маловивчений прогестин , що володіє антимінералокортикоїдними активністю. Він збільшує виведення натрію та води, що неминуче підвищує калій в крові, а це призводить до горезвісних тромбам. І печінка з жовчним міхуром його теж погано переносять. "
ось мій відгук про аналог "Ярини" - "МІДІАНЕ", (вони: Джес + Ярина + Медіа подібні за складом і відносяться до одного покоління) http://irecommend.ru/content/midiana-grud-na-vyrost -ili-mozhet-ne-stoit
ось мій відгук про аналог "Ярини" - "МІДІАНЕ", (вони: Джес + Ярина + Медіа подібні за складом і відносяться до одного покоління) http://irecommend.ru/content/midiana-grud-na-vyrost -ili-mozhet-ne-stoit
Я п'ю Джес вже роки 2, після того як у мене видалили поліп, гінеколог прописала ці табли, щоб привести організм в порядок після операції і щоб поліп знову не виліз, плюс щоб міс були регулярними і менш болючі, зазвичай, під час міс. у мене жахливо болів живіт, терпіти було нестерпно, в день я випивала по 2-3 таблетки, а зараз дуже рідко, коли їх п'ю, біль все одно буває, але терпима. У підсумку після пару міс. прийому мені здалося, що трохи дорогувато кожен міс їх купувати (ціна близько 700-800 р.), і я попросила лікаря призначити мені що-нитка подешевше, вона мені призначила Ліндінет (на зразок так наз-ся, вже точно не пам'ятаю). Від Ліндінет у мене кожен день були кровотечі, спочатку я думала, що це пройде, але вони не проходіді, до гінеколога відразу ж піти не було часу, в підсумку пішла тижні через 3-4, вона сказала, що в нічого страшного в цьому немає , просто організм звикає, але я не стала мучитися, і чекати поки організм звикне, вирішила, що краще буду пити Джес, від нього в мене взагалі ніяких побічних явл. немає. У підсумку так його й п'ю. Вага без змін, збільшення не було, шкіра не скажу, що прям ідеальна, але прищів немає, але їх і так особливо не було. Мені дуже подобається, що болі під час міс. терпимі, трохи ниє внизу живота, але не такі страшні як раніше, без нурафена день під час міс. прожити я раніше не могла. Загалом мене вони влаштовують навіть дуже, була б ще ціна трохи менше)
Дівчата! Все індивідуально! Просто в даному випадку лікар, який призначив автору Джес, не врахував індивідуальні особливості організму ... я п'ю Джес (також призначив лікар для нормалізації циклу), так ніяких побічних ефектів немає, вага не додався, груди слава богу теж, виділення напроти пройшли ... а з шкірою треба до дерматолога йти, вони знають дорогі, але дуууже хороші мазі від будь-яких проблем)
На рахунок всіх контрацептивів не погоджуся. Кілька років тому мені за медичними показаннями (були дисфункціональні маткові кровотечі) призначили Марвелон, і я до сих пір з вдячністю згадую цей препарат, і не тільки тому що пройшли найсильніші кровотечі, а тому що приймаючи цей контрацептив я геть забула про свої мігренях! які мучили мене з 16 років кожні два тижні, почавши приймати ці таблетки я тільки через місяць раптом згадала, що кудись поділася моя мігрень ... Щастя моєму не було меж. (Хоча в списку побічних ефектів у цього препарату навпаки відзначений ризик розвитку мігрені) А зараз я годую грудьми, тому не можу приймати Марвелон, і чекаю не дочекаюся, коли вже закінчу, і з початком прийому цих ліків знову забуду про цю кляту мігрені (2 таблетки від якої стоять як весь курс Марвелон). Тому, звичайно, все індивідуально, але мене ОК просто врятували.
ужастик, а не історія! а вам + за відгук! не можна їх пити бездумно! тут з лікарем радиш і то не все гладко!
жах) от не люблю я ці таблетки)
Прочитала ваш відгук і не можу не залишити коментар. Дуже сумно, що вам довелося пережити всі ці неприємності зі здоров'ям, але .. Ви пишете, що все, що з вами сталося - це через прийом даного препарату. І далі дивлюся відгуки ін дівчат, які вважають що так, дійсно, ОК мало не колечат жіночий організм. Але ви нічого не написали про те, що сказав знайдений вами фахівець про природу ваших проблем і як пояснив їх. Ви пишете, що здорово підірваний імунітет саме через ОК - це лікар вам пояснив або це ваша особиста думка? Звідки ця інформація, щоб ось так прилюдно про неї заявляти? Ви пишіть, що через Джес у вас почалися рясні хворобливі менструації. А я можу сказати, що у мене вони через нього пропали (приймаю препарат 3-й рік). Тобто я не те, щоб хочу спростувати всі ваші припущення, але з боку цей відгук виглядають, як ніби ви лікар і даєте оцінку препарату. Це ж не так. Так, у вас почалася молочниця - причин її виникнення дуже багато, у мене вона була на другий рік прийому Джес досить частим явищем. Після обстеження з'ясувалося, що це через проблеми зі шлунком, з яким і справді були проблеми. Я ж не почала заявляти, що це ОК занапастив мій імунітет і ось привіт молочниці. Потрібно зрозуміти корінь проблеми, а не делется таких заяв, не маючи мед. освіти і достовірної інформації. Дуже важливо для організму в першу чергу - це правильно підібрані препарати. Гормони-то у нас все лають і бояться їх як вогню. А те, що якщо такі препарати правильно призначаються кожною окремою пацієнтці, вони надалі не тільки захищають її від небажаної вагітності, але і імпользуются для профілактики ракових захворювань жіночих органів, для лікування пмс. - Це як би маловажно. Чому ми так любимо лаяти все те, про що маємо досить хитке уявлення?? Повт, що мені дуже шкода, що з вами трапилися ці конфузи, але є люди, яким цей препарат допоміг. Тому не варто бути такими категоричними.
Повністю згодна з попереднім коментарем: відгук про таблетках дуже суб'єктивний і надуманий.
Я на жаль не лікар і пишу не наукову статтю в проф журналі. Це особисто моя думка про Джес і, звичайно, воно абсолютно суб'єктивно, як і всі мої відгуки на цьому сайті. Про те що після відмови від ОК імунітет може глобально поменятьсясказал мені доктор, це я запам'ятала дуже добре, тому й написала. У тому то весь і фокус, що під час прима Джес було все в порядку - а вотпосле ..., послетого як мій організм позбувся цих таблеток (а мені довелося припинити прийом, тому що занадто нестерпним був побічний ефект) послеетого у мене почалися дикі болі при менструації а раніше їх не було, не було близько 20 років! У мене є ДМС і я без зайвих витрат перевірила свій організм де тільки могла. Інших хвороб впливають на ці болі не виявили. І доктора повторювали: жодне втручання в організм не проходить даром. Я сказала, що тривала молочниця мучила мене в тому числі і через неправильне лікування. А Джес посприяв несопротівляемості організму. Знову ж слова лікаря. Ще раз повторю, що пішутолько те, що думаю, і тільки правду, бо який сенс обманювати. Я ділюся своїм досвідом і розповідаю, що сталося зі мною. Можливо мій відгук допоможе кому-небудь задуматися, чи хоча б підштовхне до пошуку інформації про ОК в мед довідниках. Сумніваюся, що у всіх хто пише про ліки на цьому сайті є медична освіта. І те, що мій відгук виявився першим у списку, не означає, що я повинна бути академіком.
Хочу звернутися до всіх як фахівець, не лікар звичайно (фармацевт), але все ж. НЕ варто шукати причину в ОК, я сама приймаю вже 2 роки Ліндинет 20 та жодних проблем.Прічіной такого стану могло бути ваше особисте зміни гормонального фону і особливої ??ролі таблетки тут могли і не зіграти; іншою причиною є те, що лікар теж не всевидючий і призначив більш близький за показаннями препарат, але він міг вам не підійти по індивідуальним особливостям організму, які йому не видно. У разі того, що у вас тривають такі проблеми, то раді вам просто звернутися до лікаря, якщо не дуже-то довіряєте цьому, то сходіть краще до іншого, причина може бути всякої, а іноді і дуууже серйозною, тому не завжди потрібно думати на таблетки, будь все так просто, то в плині місяців 2 після відновлення ви б помітили значущі поліпшення.
Та НІЧОГО ОК НЕ ЛІКУЮТЬ! А те, що продажні гінекологи впихають їх всім і кожному з приводу і без - це вже мають бути кримінальні справи для цих
хм ... вірити всьому що написав це дуууже розумно, Джес безпосередньо одне з хороших засобів від акне і відноситься він не тільки до ОК, але і до засобів від акне. Ярина придумана не тільки для контрацепції, а й безпосередньо для лікування, читайте інструкцію! Поясню на легкому прикладі: Віагра придумана спочатку як серцевий препарат, а підвищення ерективної функції було колись побічним ефектом
Ну да, куди розумніше вірити виробникам, які Г розпишуть в інструкції як цукерку-вітамінки, і всі побіжать її купувати, побачивши по телеку рекламу, або за рецептом "лікаря", якому цей виробник забашлять. А тисячі відгуків та судових позовів тих, хто вже "полікувався" ОК - це ж так ... пффф ... Або це вигадка?! Збіг, що багато з тих, хто брав ОК, угробили своє здоров'я і розгрібають наслідки?!
Мабуть, ви просто не знаєте елементарних правил реєстрації лікарських препаратів, що перш ніж хоч щось випустити на фарм. ринок препарати проходять дуууже строгий контроль, тому препарат зарубіжний, то і контроль його якості, і ефективності проводиться в два рази складніше, ніж у нас, перевіряється все, аж до того, що виробник пропише в інструкції, в германии (країна-виробник Джес) це все проводиться на вищому рівні .. . це я так, тольк про інструкцію вам мааааленькую таємницю відкрити ... Якщо ви тисячі цих самих судових позовів бачили в інтернеті, то удаааачі вам в житті з такою довірливістю, а про справжні судові позови можу сказати що не все там так просто, організми у всіх дуууже специфічні (знаю навіть людини з віддзеркалювання органів, де все навпаки , наприклад серце праворуч ...) а такі особливості та й зовсім інші дають про себе знати і їх треба враховувати, але враховуються лікарем вони далеко не завжди. Це що ж саме, що давайте віднесемо кухонні ножі до холодної зброї і будемо видавати на них дозвіл, вед кілька тис. чоловік щорічно вмирають від травм нанесених їм, а нікого зовсім не цікавить в такому випадку що просто хтось їм не грамотно скористався. А при незнанні згубити собі здоров'я можна і аскорбінкою, та ще як, а люди начитавшись всякого бреда вірять, тому що пишуть ... Так що ж давайте вірити, що кращий засіб від зачаття - вийти опівночі на цвинтарі, порвати лист подорожника на 13 шматочків і голосно прокричати: "Нехай пронесе!" Ви скажете, що це маячня - розумно, але ж хтось і в таке повірить ...
Я не кажу про контрацепцію. А про те, що сьогодні ОК виписують як ліки від всіх і вся - випадіння волосся, прищів, навіть підліткам, які ще не живуть статевим життям! Як можна "налагодити" гормональний фон, просто його відключивши?! Люди п'ють ОК роками (!), А потім після скасування їх власна система не знає, як оклематься і працювати, тому що розумні ОК все робили за неї? А це марення - пити ОК, щоб завагітніти? Після скасування ОК мінімум півроку (!) Не можна вагітніти, щоб всі ці токсини вийшли з організму і не перейшли дитині. А тут вже в перший місяць після відміни беременеешь. І Ви самі все сказали - що всі проблеми починаються, якщо їх п'ють неправильно. А як же правильно, якщо їх виписують "на око", без здачі всіх аналізів, збору повного анемніза і тд. "Пий подовше, і буде тобі щастя" - ось і весь рецепт.
Ось те, що лікарі призначають ОК не дивлячись - це так! Від цього всі проблеми і від того, що деякі п'ють їх як звичайні таблетки, а в інструкцію не дивляться, ніби як "Я ВСЕ САМА ЗНАЮ" АЛЕ! і підліткам вони іноді потрібні, ще раз кажу, що ІНОДІ, наприклад при зниженому гормональному фоні, коли місячні повинні давно початися, а не починаються, коли гормони організмом не виробляються або їх ну дуже мало, тоді вони необхідні! А так я ні в якому разі не закликаю всіх і вся пити ОК, просто намагаюся довести Вам, що все суто індивідуально і все не так страшно як пишуть. Вся Європа п'є нові низькодозовані ОК, але там їх призначають інакше.
Free-Style написала: "Так НІЧОГО ОК НЕ ЛІКУЮТЬ! А те, що продажні гінекологи впихають їх всім і кожному з приводу і без - це вже мають бути кримінальні справи для цих" врачішек "! почитати: ну що у нас народ любить з крайності в крайності кидатися? Якщо у когось були трабли (скоріше, всього через неправильне призначення препаратів), то значить вони калічать відразу? А ніхто не задавався питанням про те, як FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США) та ін міністерства охорони здоров'я ін країн дозволили вийти цим препаратам на ринок, якщо це отрута?! Про у мене сестра акушер, вона сказала, що це не медична стаття ...
Про неправильність призначення я вище написала вже. А стаття, так, не медична, а з особистого досвіду "вилікуваних". Чому на це ніхто не звертає уваги? А тільки на те, що раз це дозволено і так активно призначається лікарями, значить все нормально, пити можна. А до чого це все призводить ... от як раз такі статті і потрібні. Особливо в коментарях все наочно.
Повністю згодна з тим, що це не мед. стаття, але ми ж всі звикли вірити тому, що пишуть в жовтих газетах, на лівих сайтах і т.д. Токсичні і небезпечні препарати знімають з виробництва, а ОК скільки років виробляють і ніхто не знімає їх з виробництва Кожен має право вірити в те, що хоче, ну і хай вірять у всяку маячню
Та ні ж, ви що не читаєте? Ми не пишемо, що все нормально, ми пишемо, що це не зовсім препарати винні, а халатність медиків, їх неправильне призначення! Це різні речі. А в подібних статях, як та, все хором оспівують, що такі препарати вбивають. Я розумію жінок, у яких наслідки від прийому ОК були і є. Але є й ін жінки ... Палиця про два кінці. Не потрібно просто бути такими категоричними. Потрібно ретельно підходить до початку прийому таких серйозних препаратів і робити це з хороший, перевірений, не куплена МЕДІКОМ. Я розумію, що це теорія. Але якщо на цьому заморочити, витратити n-ое час, це цілком може бути реалізоване на практиці. І тоді ризик проблем буде в млрд разів нижче.
Я цілком нормально читаю і пишу якраз про те, що не настільки згубні препарати, як неуважне відношення до призначення, я б не називала б це продажністю, це вам тільки так здається, насправді просто наплювацьке відношення у лікарів, вони вважають що просто скоротили процес призначення, а насправді нашкодили. Хоча мені призначали після низки аналізів, уважного перегляду мед. карти.
З вами-то я якраз згодна) Попереднє повідомлення було адресовано Free-Style
"Я розумію жінок, у яких наслідки від прийому ОК були і є. Але є й ін жінки ... Палка з двома кінцями." - Це якісь інші жінки? Ті, які поки приймають їх, у них начебто все нормально - і шкіра получше стала, і волосся і М як по годинах ... А потім що, після скасування? Все стає в рази гірше, тому що весь цей час нічого не лікувалося, а тільки зовні симптоми не виявлялися, а сама хвороба прогресувала за відключеним гормональним фоном. Скажіть мені, від чого ОК лікують, і який механізм їх дії в організмі? І чи є на Вашому століттю хоч одна вилікувати від будь-чого з допомогою ОК і без наслідків? І не треба тут говорити, що все це індивідуально, і якщо що, так лікар просто не врахував те, що не вгледів се, а якого взагалі треба було виписувати їх, якщо він ніфіга не розібрався для початку? А навіть якщо і розібрався, то в разі виниклих проблем, з'їхати, що просто саме ці ОК вам не підійшли, жеріть інші. Нафіга йому морочитися, шукати причини і норм способи лікування, якщо є одна супер-таблетка від усього на світі?
Добре ... ось вам наукова статьяhttp ://www.rlsnet.ru/articles_481.htm, вмовили ... ось ещеhttp ://www.rlsnet.ru/articles_481.htm а це ... ммм ... не втрималася наукова стаття про те, що вони лечатhttp ://www.rlsnet.ru/articles_481.htm я думаю для початку достатньо ... між іншим дуже авторитетний мед.сайт і під зав'язку цитата ізIV-го з'їзду акушерів-гінекологів Росії: про жіноче здоров'я: "Про проблему міоми матки розповідав у своєму виступі професор Андрій Тихомиров - керівник Центру відновного лікування міоми матки. Зазначивши, що на її ранніх стадіях міому потрібно лікувати за допомогою максимально сприятливих методів, він повідав про терапевтичному дії сучасних комбінованих оральних контрацептивів (КОК). Так, результати досліджень одного такого мікродозірованние препарату, продемонстрували його блокуючу дію на рецептори прогестерону в матці. «А прогестерон - це той гормон, який стимулює зростання міоми матки. В 97, 9% випадків досягається стабілізація маленьких вузликів. Міома не зникає, але стабілізується і дає можливість жінці виконати дітородну функцію без ризику операції та спайкових процесів, без ризику трубного безпліддя ». На думку Тихомирова, комбіновані оральні контрацептиви можуть бути і засобом профілактики міоми матки, оскільки, по-перше, заміщають прогестерон на аналог, провокуючий куди менше розмноження клітин, а по-друге, у здорових жінок, що приймають коки з раннього репродуктивного віку, скорочується число абортів, а отже, і число ендометритів, що є однією з основних причин розвитку міом. "
Уууу, як багато всього розумного написано ... Ви дали посилання на одну і ту ж статтю, до речі. В якій нічого, що б змінило моє ставлення на користь ОК, немає. З опису Ок - "для досягнення адекватного пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової системи потрібні 7 днів безперервного прийому таблеток". Якщо Ви вважаєте, що відключення г-г-я системи пройде безслідно для організму, то заради бога ... пийте на здоров'я. Про протипоказання, на які лікарі закривають очі, я взагалі мовчу. А ті, хто п'ють це, і радіють, що у них М як по годинах, вони хоч в курсі, що це не М, а щомісячне кровотеча відміни? Які там М, якщо немає овуляції і яєчники вимкнені?! Так що успіхів, лікуйтеся далі.
про заслання я вмкурсе - повторення, як мовиться мати ученія.Ви хоч трохи фізіологію то знаєте???? Повністю яєчники не відключаються! При прийомі мікродозованих ОК знижується обсяг вироблюваних гормонів, а не6 функція вцілому і кровотечі відміни відбуваються все з тієї ж причини, що і месячние_ яйцеклітина в якийсь момент відривається при фізіологічному процесі через зміни гормонального фону в момент М, а при прийомі ОК так само відбувається зміна горм. фону, тільки штучно і тому це зміна горм. фону відбувається з причини відміни подачі гормонів з поза, то і називається синдрому відміни. І як я подивлюся вам краще повірити тому, що на паркані написано, ніж того, що говорять люди знаючі і розуміючі в цьому по більше вашого. Хоч якесь уявлення маєте про FDA??? або вони для вас теж не авторитет? http://www.remedium.ru/news/detail.php?ID=44926&sphrase_id=1296048
Пробачте ... мало не забилаhttp ://www.remedium.ru/news/detail.php?ID=39276&sphrase_id=1296048
Слухайте, до вас, що, не доходить? Яка різниця, що і як гарно сказав чи написав небудь професор або хтось ще, якщо факт залишається фактом! - Тисячі постраждалих від ОК - і в Європі, і США, а в Росії це просто не надано гучної розголосу! Що тут сперечатися, дівчатка, просто майте голову на плечах, і не варто сліпо вірити всьому, що вам говорить "лікар "і пити все, що він вам пропише. Спочатку з'ясуйте що це, а там вже вирішуйте, треба вам таке лікування чи ні. Тим більше якщо є альтернатива. Наприклад, той же антиандрогенний ефект ОК можна знайти в рослинних антиандрогенну. Чи це теж маячня?! Http://agideliya.com/kak-stat-uxozhennoj/rastitelnye-antiandrogeny/.html
Про рослинні антиандрогени я цілком прекрасно і сама знаю, благо добре поінформована, та й освіту медичне маю. А вам мабуть не зрозуміти, що люди які на цьому собаку з'їли і все життя цьому присвятили получше вас-то напевно розумію те, про що вони говорять, та й база доказова побільше і переконливіше вашої в сотні разів. Та будь-яка людина ось так от зайде, напише статейку на якому-небудь сайтик типу ось я ... так от мене ... отже красиво напише що все виродки і покидьки загробити мені життя, та тому що ніхто не перевірить і не дізнається сказав правду він або просто знайшов спосіб привернути до себе увагу або краще того грошей на вас довірливих заробити, а ви і раді вуха розвісити. А доктори наук і професори між іншим кожне сказане слово можу довести на практиці що? куди? і чому? та й несуть за сказане досить велику відповідальність. Так що вірте! звичайно ж вірте бабусям біля під'їздів, написів на парканах і статтями в жовтих журналах і т.д. це ж так у наш час розумно. Ви ж скоріше всього не менше ніж професор наук медичних, раз так швидко і легко спростовуєте речі доведені вченими країни і світу, куди вже їм зі своїми знаннями ...
Оййй, е-травні ... ми навколо так близько одного й того ж ходимо. Раз і ви про рослинні антиандрогени знаєте, і професори і лікарі все у нас розумні, то чого тоді вони крім своїх ОК більше нічого не знають?! А ну да, про халатність наших фахівців-професіоналів ви і самі вже сказали ... Коли виписуються погані таблетки поганими лікарями ... що чекати то хорошого?
Ну це знову ж від невеликої обізнаності у вас така думка, призначають не тільки ОК, але й ще купу всього іншого, просто до ночі можна перераховувати, не буду втомлювати ні Вас ні себе цими подробицями, просто якщо розмова ведеться про ОК, то немає сенсу говорити про щось інше. Звичайно всіх вражає занадто вже легковажне ставлення лікарів до призначення даних препаратів, але ДАЛЕКО НЕ ВСІХ, не потрібно гребти все під одну гребінку. Тому все суто індивідуально і залежить якраз від того, як лікар підійшов до призначення (знову ж професори й академіки як раз-таки всю процедуру виконую як треба) навіть самий небезпечний отрута може виявитися корисним в певній ситуації. наведу зовсім сторонній приклад: моя тітка лікувала рак грудей 4 видами різних "отрут" одночасно, в певному дозуванні, прожила на 7 років довше, звичайно не вилікувала, але смерть відсунула на великий проміжок часу, та й симптоми полегшилися.
Вам +! На моєму здоров'ї ОК теж відбилися негативно, правда, принесли в рази меншої шкоди, ніж вам! (І брала я інші, але теж за порадою лікаря) Дівчата, не приймайте ці таблетки в якості контрацепції! Я теж раніше думала, що це нешкідливо (а лікар запевняла мене, що етодаже корисно (!), Але це не дивно, їм це вигідно). Але результаті нічого доброго мені це не принесло.
Здрастуйте! хотіла б розповісти свою історію і попросити поради. мучили мене страшні болі внизу живота кілька днів, сеча темна з пластівцями била.боялась що мало чи вагітність, статевий акт просто був у перших днів місячних, ну хіба мало что.пошла я до гінекологу.врач мені попалася молода, років 30 максимум, мене це вже насторожіло.не відправила вона мене навіть на аналіз сечі, сказала що не займаються вони такими речами-йдіть до терапевту.посаділа на крісло, взяла мазкі.начала осмотр.сказала що через мого живота, я дівчина повна звичайно, але не настільки, вона не відчуває моїх яєчників і взагалі нічего.отправіла мене на вагінальне УЗД платне, я тут же поїхала туда.і що ви думаєте, я побачила її там ж лікарем-гінекологом.работает і там і в приватному якомусь приміщенні, що знаходиться в якомусь торговому центре.УЗІст подивився, сказав що матка маленька, якщо розміри норм 4-4 з чимось, то у мене 3-3 з ніж-то.яічнікі збільшені і з якимись дірами, як з'ясувалося це якісь пузирькі.он поставив діагноз-підозра на СПКЯ.прішла на наступний день до врачу.она все прочитала і тут же видала-призначаю вам Джес, з першими місячними почнете і п'єте до тих пір, поки не вирішите беременеть.ето враховуючи те, що ще і результатів аналізів не було, і попередні записи гінеколога і результати гормональних аналізів вона не смотрела.Мне 19 років, і я не збагну скільки ж мені його доведеться пити, поки я зберуся заміж і вагітніти. Як ви вважаєте, краще сходити до іншого спеціаліста? та де взагалі знайти нормальних лікарів? мені в 19 років не дуже-то хочеться марнувати свій організм.у мене тож місячні йшли абияк, тільки останнім часом почали приходити в срок.А вона мені сказала що яєчники вимкнуться, місячні закінчаться і просто будуть йти штучні місячні, тобто помилкові виділення.
Ксенія. Я могла б порадити Вам доброго доктора, якщо Ви живете в Санкт-Петербурзі. Якщо Ви сумніваєтеся в правильності виписаного рецепта, зверніться в іншу клініку, не виключено, що там поставлять зовсім інший діагноз. Маленький рада: не говоріть що обстежуєте повторно - починайте все з чистого аркуша. Це звичайно вийде не дешево (доведеться знову зробити узі і аналізи), але як тут можна говорити про економію. Моя думка про Джес Ви знаєте. Бажаю якнайшвидшого одужання.
Олександра величезне вам спасибі за цей озив ви відкрили мені ОЧІ цілий рік я бігала по лікарнях і чоловіка замучила це суцільний пекло і все із за ок Джес адже мені його прописав мій гінеколог а чому я його перестала пити зовсім не із за поганих симптомів я і подумати не могла що це від них я так страждаю а від того що я буквально за пару місяців поправилася на 10 да рівно на 10 кіло і скидати мені було їх дуже не легко але після вашого відкликання я все зрозуміла що зі мною відбувалася а головне із за чого спасибі вам величезне за такий чудовий відгук
Олександра, спасибі Вам величезне за пораду!