Лактобактерії ТОВ "биофлору" Нормофлорін-Л (Рідкий біокомплекс лактобактерій)

Допомагає "по-жіночому" ... Загалом, відгук only for women ;-)
Переваги:безпеку!, натуральний продукт.
Недоліки:термін придатності 50суток, зберігати в холодильнику

Чудове абсолютно безпечний засіб для лікування і профілактики дисбактеріозу "подекуди" (вагініти, кольпіти). Особливо рекомендую вагітним, годуючим і жінкам, які ще не знають точно вагітні вони чи ні. Особисто засіб використовувала безпосередньо до вагітності і після пологів - діє, що підтверджено було мазками. Під час вагітності мазки були відмінні, так що лактобактерії "туди" не понадобілісь.Только пила для профілактики. Подруги теж підтвердили ефективність)
Ватно-марлеві тампони вставляти, звичайно, не супер-зручно і приємно (, але по-іншому ніяк. Одночасно при лікуванні намагалася не забувати пити по чайній ложці в день. В інструкції було написано - по столовій , але мені вистачало. Головне, не пити на голодний шлунок. Я одного разу випила, шлунок захворів від цієї кислятини. Неспроста написано - після їжі.
Ще важливо - при молочниці не використовувати! Грибки будуть розмножуватися ще швидше. Цього, до речі, в інструкції не згадали, знаю з інших джерел.
Нормофлорін Лсодержіт лактобактерії (L.acidophilus не менше 109 КУО/мл)
Місцеве застосування: внурівагінально-Номофлорін-Л розведений 1:1 з кип'яченою водою (t не вище 37 ° С) - спринцювань або у вигляді тампона на 3-7 годин, 10-14 аплікацій. Я на всю ніч залишала.
Показання до застосування
? дисбактеріози і профілактика;
? гострі та хронічні кишкові інфекції їх профілактика;
? жінкам в період вагітності і грудного вигодовування;
? штучне вигодовування, лактазна недостатність;
? до і після операції для відновлення мікрофлори;
? алергічні захворювання та імунодефіцитні стани;
? обов'язково після курсу антибіотико-і хіміотерапії.
? запальні захворювання в порожнині рота
? бактеріальні та грибкові вагініти, кольпіти
"Встановлено, що введення у піхву протягом 7-14 діб рідких біокомплексу Нормофлорін-Л, містять живі лактобактерії, органічні кислоти, ендобіотікі сприяє ліквідації захворювання більш ніж у 95% жінок.
Одночасно необхідно застосування всередину рідких біокомплексу Нормофлорін-Л, Нормофлорін-Б і Нормофлорін-Д протягом 3-5-ти тижнів, що сприяє профілактиці дисбактеріозу кишечника і піхви, а також зміцненню імунної системи організму в цілому. "

  •  

Відгуки: 6

Спасибі за ваш рада. У нас в місті виробляють ці лактобактерії, є рекламна брошурка, всерйоз не розглядала продукт. Буду мати на увазі.
Нам лікар дуже рекомендував цей засіб дитині. Але я його тоді в аптеках не знайшла, наші фармацевти про таке навіть не чули ... Зараз вже особливої ??потреби немає, але прочитала Ваш відгук, знову про нього згадала і подумала .. А що, якщо його як закваску для йогурту використовувати? І смачно і користь для всієї родини :) Якщо знайду, обов'язково спробую. Дякую, що нагадали :)
Є ще Нормофлорін-Б, там біфідумбактеріі. Я їм недавно вилікувала 7-місячній дитині невелике розлад стільця. Чоловік у мене погоджується пити тільки його (якщо потреба є). Лактобактерії йому здаються зовсім противними
Точно впевнена ще в одному, що стосується лактобактерій. Вони допомагають від закрепів. Моя подруга регулярно їх п'є від цього.
Нещодавно стала робити йогурт для однорічної дитини. З біфідумбактерій смак м'якше, з лактобактерій кисліше виходить. В охолоджене майже до кімнатної температури молоко наливаю бактерії (1 столова ложка на півлітра), залишаю в теплі на 8:00. Потім в холодильник. Виходить густий йогурт.