Контрацептиви Органон НоваРинг

Півроку прийому: як це було (призначення, звикання) і як триває ..
Переваги:мінімум гармонов, на вагу не вплинуло, надійно, зручно
Недоліки:дорогувато, незручність в зберіганні

Мета прийому гормонального препарату - контрацепція. Кілька років не вирішувалася, боялася погладшати. Потім все-таки набридла паніка кожен місяць через затримки (цикл може скакати на 3-5 днів .. іноді і більше!). Отже, йду на підбір першого в житті гормонального препарату.

Підбір препарату
Конрацептів мені підбирав гінеколог приватної клініки в серпні 2010 .. Все за правилами - здала всі необхідні аналізи на гормони, біохімію і згортання крові, УЗД, анамнез ...
Аналізи прийшли - відхилень немає. Лікар назвала два препарати - НоваРинг і Ліндинет 20. Сказала що склад у них однаковий, і що краще Новарінга ще нічого не придумали ... І що фізіологічно він не всім підходить (за будовою піхви і ще там якихось речей) .. але що якщо підійде - буде дуже чудово.

Купівля і перший секс з кільцем
помчав купувати НоваРинг ... Ціна - від 600 до 900 руб. Дивлячись де. Купила, дочекалася місячних, вставила.
Перший момент збентежило те, що воно дуже близько ... Буквально в 3-4 см від входу в ..
Пальцем можна підчепити-дістати .. Але - тримається!
Непокоїло ще й те, що мій чоловік буде його відчувати (а він дуже болісно реагує на всілякі сторонні предмети починаючи з презервативів, закінчуючи всякими Фарматекс - відразу все відчуває і не дуже подобається).
Але немає , УРА! Все ОК, ніяких неприємних або додаткових відчуттів ні в мене, ні в нього. Рідко-рідко буває що натикається, але сприймає нормально.
Відмінно!

Звикання і побічні ефекти
Ох, як мене ковбасило в перший тиждень прийому. Нікому не побажаєш!
Істерика, сльози, нерви, знову істерика-сльози, злість, жалість, шкода всіх-всіх.
Депресія .. Та ще й око почав сіпатися. Знову істерика .. знову сльози.
ЖАХ!
Далі ... через днів 5-6 це стан минув. І УРА, полізли позитивні побічні ефекти - лібідо зросла до неймовірних значень. Плюс почала зростати груди. Істерики припинилися.
На вага досі ніяк не вплинуло. З моменту початку прийому навіть схудла десь на 1-2 кг (С маленької ваги. Була 53 кг, стала 50-52 кг при зрості 169)

Продовження
Користуємося препаратом протягом майже півроку.
Час від часу зрозуміло справа - перевіряю, чи на місці колечко, але воно за цей час жодного разу не випадало. Навіть натяків не було.
У сексі не заважає, на вагу не впливає.
Ніяких мажуть кровотеч у мене не було ні на початку, ні по ходу використання.
Псевдоменструація приходить вчасно, день в день, годину в годину.
На новорічні свята місячні вирішили пропустити, "не включати") - для цього просто не почали витягати кільце після трьох тижнів, залишили на четверту. Все нормально. Наступні після тих скасованих місячні прийшли як зазвичай.
Єдине, що - я стала більш вразливою. Мене може расстрогать якесь не дуже плаксивий кіно, можу пошкодувати стару бабусю на вулиці або кішку бездомну ... Раніше такого не було) Хоча все залежить від дня циклу.

Звернути увагу!
Кільце необхідно зберігати тільки в холодильнику. При температурі від 2 до 7 градусів тепла. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ЯК ТРИМАТИ В ТЕПЛІ, ТАК І заморожувати - воно втрачає свої властивості. І якщо при нагріванні ще добре - просто трохи гормонів виділиться, якщо недовго - не страшно. То заморожування моментально вбиває всі гормони ...
Ось. А в іншому дуже зручно, і не треба кожен день морочитися з випиванням таблеток. Плюс таблетки проходять не через ШКТ, що теж позитивно!

В ЦІЛОМУ, ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  •  

Відгуки: 13

мені це колечко порекомендували в ЖК .. але я ще сумніваюся ... Скажіть, перший час як вставив воно дуже заважало?
воно взагалі не відчувається і не заважає. ні мені, ні чоловікові. точніше - я взагалі не відчуваю, чоловік дуже і тільки в деяких позах може на нього наткнутися. перший час я його часто перевіряла .. боялася випаде. зараз раз у кілька днів перевіряю .. а так штука дуже хороша в плані того, що не щоденна, як таблетки. таблетки зобов'язують. обов'язково щодня ввечері, + щось з'їсти треба щоб краще засвоїлося, а раптом можливості немає, або пардон, пронос - і хвилюєшся, усмокталася таблетка чи ні. з урахуванням того що я і кільце кілька разів забувала вчасно вийняти (перший раз - майже добу прострочила, другий раз - 8:00), тому що настільки звикаєш, що забуваєш про нього, що вже тут про таблетки говорити ..
спасібо.Я таблетки не пила і взагалі гормонами поки не баловаласьНо зараз з чоловіком вирішили змінити вид контрацепції і гінеколог порадила це кільце ... Можна ще питання? У вас не було мазні крові або чого то в цьому дусі при використанні і місячні відразу пішли, як кільце вийняли? А то цикл постійний, як то страшно його збити ...
ой ви післі, що мазні не було і що все приходить вчасно. Соррі
а у мене речі до початку використання Новарінга цикл був дуже кривої .. від 29 до 36 днів. ніколи не знала коли прийдуть свята. а зараз знаю з точністю до години. навіть коли 2 рази невчасно витягувала - все прийшло із затримкою рівно на стільки годин, наскільки я запізнилася зі зняттям .. хоча нервувала з цього приводу.
я теж ніякі таблетки не приймала. але просто разом зі своїм гінекологом плюси і мінуси обговорювали .. та й сама розумію ... що вона права була. тому в 10 вечора (бажано таблетки на ніч приймати) інший раз в такому стані буваю, що вже точно не до таблеток)
Мені його рекомендували, поки не поставила. Трохи незрозуміло, чому його треба виймати і зберігати в холодильнику ... Можете більш докладно про це? Я про це просто не знала, можливо, не зможу так заморочуватися?
виймати його не треба. вставила на 3 тижні - і забула. зберігати до того, як збираєшся використовувати дійсно треба в холодильнику. це пов'язано з тим, що гормони в кільці виділяються від впливу температури тіла ... якщо зберігати кільце на сонце або в кімнатній температурі є ймовірність що невелика частина гормонів виділиться ще до початку використання - це дуже небажано. такими кільцями теж можна користуватися, але за умови що лежало воно в теплі менше тижня і залишився термін придатності не менше 8 місяців .. але краще - в холодильник. я купую кільця в день, або за день до початку використання. мені так спокійніше
Тобто кожен місяць потрібно купувати нове кільце, так?
звичайно, а як по-іншому)
а як перевірити, чи правильно його зберігали в аптеці або при транспортуванні?>.
без поняття. я просто беру кільце в перевіреному місці (одному і тому ж), про нього тут теж вже писала