Корніш-рекс

Моя котяча радість + багато фото
Переваги:добрі, справжня домувальниця, ніжна, дуже красива, дуже лагідна, віддана як собака, ручна, з великими вічками., розум і добра пам'ять

Я люблю всіх котиків. І пухнастиків, і сфінксів, і породистих і дворян, але Корніш назавжди підкорили моє серце.
Наш котик переїхав до нас у віці 3 місяців, адаптувався до нових умов він досить швидко, поплакав трохи, відвернули його від цього нудного заняття іграшками та він протягом першого ж вечора влився в життя в новому будинку.
З маленького чарівного цікавого всюдисущого грудочки виріс не менш чарівний і цікавий котик.
Покупки він лізе розбирати першим, при цьому нерівно дихає до косметичних покупкам - там же стільки маленьких баночок і коробочок, які можна заштовхати абикуди, якщо я послаблю пильність хоч на хвилинку.
Дуже прив'язується до господарів, він дуже любить і мене і чоловіка, але якось трохи по різному. Я для нього більше господиня - мені простіше постригти йому кігті, помити (це взагалі окрема історія, нижче опишу детальніше). Грати ж він воліє з чоловіком, так як знає, що мені такі звірячі ігрища не подобаються, одне з його улюблених розваг вчепитися в ногу, точніше в штани або шкарпетки, кігтями і проїхати пару метрів. Чоловік нічого проти не має, ось вони і розважаються. А як він сумує, коли чоловік з роботи затримується, сідає біля дверей і плакати починає, а якщо ми вдвох надовго йдемо, завивання його чутні ще до того, як до дверей підійдемо, зате, коли всі вдома, котячої радості немає меж! А ось будується і прасується найчастіше йде до мене - адже тільки у мене вистачить терпіння відпрасувати всю його тушку.
Абсолютно не агресивний і не мстивий.
Не скажу, що вимагає якогось складного догляду. Годуємо преміум кормами для Кастрування тварин, періодично стрижемо кігті, в лоток ходить справно, але вимагає, що його регулярно прибирали. На цю тему ще був кумедний випадок. Котик на той момент жив у нас ще не довго і ми ще не так добре розуміли його. Закінчився наповнювач, пішли за новим. Повертаємося - біля лотка лежить порожній пакет з-під наповнювача, совок і калюжка. Виявилося, не збіг, а пояснення, чому він сходив мимо, зараз, якщо він хоче дати зрозуміти, що треба прибрати лоток, котя нявкає і дряпається в шафу, де зберігається наповнювач.
Залишилося миття. Вичитали ми інфу, що Корніш бажано хоча б раз місяць мити. Наповнили тазик теплою водичкою, принесли кота. Про те, що з тазика на плечі чоловіка він перемістити не телепортом, свідчила тільки порвана кігтями майка, для моїх очей це пересування залишилося непоміченим. Кричав кіт так, що кров у жилах стигла, ми не на жарт злякалися за його психіку і що сусіди міліцію викличуть, а нам доведеться пояснювати, що так ні, ми нікого тут не вбиваємо і не намагався, кота просто моєму. Загалом, щоб не травмувати кота, мити звичайним способом ми його більше не намагалися. Я висаджую його на пралку, включаю тонку цівку теплої водички, набираю в долоньку і гладжу кота мокрою рукою. Від такої помивки він навіть задоволення отримує, так як мурчіт в процесі. Звичайно, ефект від такого миття не порівняється з миттям спеціальним котячим шампунем, але мені психіка котика дорожче.
Котик дуже товариський, бере участь абсолютно у всіх домашніх справах, розмовляє з нами, місцями я навчилася розуміти що ховається за тією чи іншою інтонацією його нявкання. Для щастя нашої которадості треба що б ми обидва були вдома і він був нагодований. А якщо ще з ним пограти, всього изгладить і пригостити вітамінки то виходить просто котячий рай.

  •  

Відгуки: 5

ой яке воно у вас уруру і мімімі! судячи з опису - майже сфінкс, тільки зарослий =) у мене сфінкси, так різниця лише в тому, що мої до купалку інакше ставляться - поки вода в ванну набирається - залізуть у воду і сидять, поки по Шейк не набіжить - медитують на те * як біжить вода, горить вогонь і інший сфінкс сидить у воді ... * чарівне тварина, що характер, що постава, що оченяткі золотистий золота! а то як воно їсть ... да ... це саме-пресамая да ... =)
У нас так вийшло, що я хотіла сфінкса, чоловік брітанчікі, а побачили Корніш і все, закохалися обидва без пам'яті Уявляю як це мило - купаються у ванній котики
Ось це красавчик кіт) Теж хочу Кисю собі) Корніш дуже подобаються
так можна ж завести йому друга/подругу сфінксоідного - обидві породи досить близькі, їх навіть схрещувати можна. до того ж абсолютно миролюбні і доброзичливі ... а то що кошастих повинно бути більше одного, так стверджувала і буду стверджувати - ніяке саме ніжне і дбайливе людське суспільство не замінить їм ігрищ і безумств з собі подібним =) тада ... моя красапета будучи глибоко вагітної любила походити * прокладеними стежками * по бортику ванни. коли дійшла до стіни і пузико стало переважувати в сторону води, мало не впала у ванну ... вона-то була екстрено переміщена на безпечну поверхню, але я з того моменту перейшла ні душові процедури - щоб кошь * не вводити в спокусу *. благо нічого страшного не сталося і вона благополучно доносила діток ... речі, ось вони