Коляска Baby Care baby care voyager

Перше враження оманливе!
Переваги:великі колеса
Недоліки:бампер важко відстібається, в зібраному вигляді не стоїть без опори, капюшон не має фіксатора і весь час падає, важко зібрати, важка

продав першу коляску донечки 2 в 1 я задалася питанням яку ж коляску купити! На дворі був засніжений лютий, але хотілося прогулянкову коляску щоб і влітку їздити і щоб по заметах ні зовсім тяжко. Перечитавши всі відгуки про колясках і вибравши кілька моделей пішли в магазин, побачивши коляску baby care voyager ми з чоловіком просто закохалися в неї, вона більше ніж всі інші прогулянки, колеса великі, колір мій улюблений і ціна 3100, на той момент я подумала мрія, а ні коляска! Вийшли з магазину задоволені, відразу посадили доньку в коляску, перше з чим зіткнулася не змогла без допомоги чоловіка відстебнути бампер, не звернувши на це особливої ??уваги поїхали в магазин, пішов сніг козирок на першій же купині склався на половину, тобто він не фіксується і при кожній купині складається, не захищаючи дитини ні від чого, прийшовши додому зібрали коляску в складеному вигляді коляска сама не стояла, потрібна була стійка опора.
На наступний день вийшли ми з донькою гуляти вже самостійно, коляска виявилася дуже важкою, щоб забратися на тротуар через бордюр потрібно було докласти величезних зусиль, коляску заносило, намучилася з коляскою прийшла додому вся мокра ... зібрати коляску не змогла щоб зафіксувати потрібно докласти ой скільки зусиль, загалом зібрав її чоловік коли прийшов з роботи ... на наступний день я вже просто ревіла на цю коляску і попросила чоловіка здати коляску ... І ще у мене зріст 160 все ж для мене вона зависока. Ось здали ми коляску на 3-й день і купили іншу мою улюблену коляску)

  •  

Відгуки: 1