Аквапарк "РІВ'ЄРА", Казань

все було б добре, якби не ... + + + + + + + Фото
Переваги:басейн під відкритим небом, кращий в росії, супер гірки
Недоліки:іноді багатолюдно, не вистачає кіл, дуже сильно пахне хлоркою

Ось вирішили в один із днів відвідати і Казанський аквопарк. Цей акварпарк вважається аквоапком європейського рівня, його багато хвалять. Природно і вхід туди не з дешевих. Квиток для дорослого людини коштує 1000 рублів за 4 години перебування в аквопарке.

Вже біля входу до аквопарку я відчула запах хлорки. Взагалі у мене нюх дуже чутливий, тому я відразу зрозуміла, що в аквопарке витримати довго я не зможу. Так воно і вийшло. У самому аквопарке запах хлорки такий сильний, що я б не радила ходити туди з маленькими дітьми. Мені, якщо чесно, там було погано.

Але це ще було терпимо. Якби я знала, що до кожної гірці доведеться стояти в черзі по 10-20 хвилин, я б ні за що туди не пішла. Народу було, як на базарі, не проштовхнутися. Так, що з 4:00 проведених в аквопарке половина ми стояли в чергах до гіркам. А адже був звичайний день, не вихідний, і ходили ми туди о 11 годині ранку.

речі, взяти фотоапарат з собою в аквопарк, щоб зняти гірки я не ризикнула. Побоялася втопити фотоапарат у воді, та й платити за фотозйомку усередині аквопарка потрібно було 300 рублів. Що це за нововведення, я не зрозуміла.

Не дивлячись на черги і запах хлорки, в цілому відпочинком я залишилася задоволена. Гірки там, дійсно класні. Гірки є, як всередині аквопарка, так і зовні на свіжому повітрі. На свіжому повітрі мені, дійсно, сподобалося, так як хлорка на вулиці вже не так дратувала.

  •  

Відгуки: 9

. Шкода, що погана організація.
До Казані ми навряд чи коли доберемсяно хто знає? Спасибі за відгук
Корисна інфа
Ціни на одих по-моєму завищені! На цілу родину обійдеться в копієчку! І в черзі стояти це вже зовсім з ряду геть!
чергу стояти на горкіето як то не зовсім комфортно, тим більше люди відпочивати приходять, а не в чергах стоять.как то не продумано.
Теж якось з родичами і племяшкамі їздили в аквапарк. Хлоркою теж пахло сильно .. (
Сестра частенько туди їздить із чоловіком! Вам
жодного разу не була в аквапарку, а що за браслетики у вас на руках?