Бальзам для губ Belweder зміцнюючий з папайєю

Чого вартий один лише аромат папайї! (+ Фото)
Переваги:не липкий, зручна баночка, ефективний

Багато хорошого чула про бальзамах Бельведер, вирішила і я попробовать.Мне пощастило, в інтернет-аптеці Бельведер був тільки один-ось цей з папайєю, а аромат папайї я ну дуууже люблю.
Перейду до властивостей:

консистенції: легка, на губах бальзам майже не відчувається.

АРОМАТ : дуже смачний, не хімозний , яскравий, соковитий.

ВЛАСТИВОСТІ В ЦІЛОМУ: пом'якшує, зволожує губи, тріщини і лущення проходять дуже бистро.К того ж бальзам як би холодить шкіру, губи зовсім небагато щіпет через приблизно хвилину після нанесення і триває це хвилин 5-10.Об цьому, до речі, не заявлено на упаковці в описі, тому я з початку навіть злякалася трохи, думала це моя індивідуальна реакція, але у мами теж саме, а значить бальзам так на всіх діє . Комусь це, можливо, не сподобається, тому даремно виробник умовчав на рахунок "холодить" властивостей.

УПАКОВКА: дуже зручна видвігающаяся.Для когось така баночка буде мінусом , а мені нравітся.У мене пензлик спеціальна є, їй і наношу)

В цілому бальзам дуже сподобався, до плюсів можна віднести ще натуральний склад, ну і окрема подяка від мене виробникам за таку цікаву упаковку і дуже приємний аромат.Попробуйте і ви!

  •  

Відгуки: 9

ой яку епатажну картонку для нього зробили ... я купувала - він був ще в звичайній коробочці. а мимо такої тим більше неможливо пройти повз. і бальзамчік приємний =)
Я б теж тільки заради аромату купила!
Люблю такі баночки і холодить ефект! точно для мене бальзамчік!
докладний наочний відгук! шкода, але мені він взагалі не підійшов (
А Ви його замовляли? Якщо так, то дайте ссилочку ..) Просто я все ніяк не знайду у нас цю фірму!
треба пошукати такий
скільки відгуків на цей бальзам і всі позитивні! значить дійсно гідне засіб!
Не зустрічала такої, а то б повелася на "БЕЗ парабенів"