DVD для дітей Tiny Love MAGIQ Time

Нас цей мультик дуже виручає (кадри).
Переваги:пізнавальний, яскравий, барвистий

Почула про цей мультфільм від знайомої. Нібито її дитина, якій 9 місяців, дивиться його, не відриваючи очей. Чесно кажучи, не могла повірити, що така маленька дитина буде дивитися мультик.
Включила його перший раз своїй доньці, коли їй було 11 місяців. У мене дитина не сидить на місці, дочку не можна зацікавити чимось надовго, але на удівлніе, мультик привернув її увагу. Звичайно ж всі 40 хвилин донька не дивиться його, але хвилин 15 її увагу було привернуто до телевізора, і в мене є хоч трохи вільного вренмені. А зараз, ставши постарше (їй вже 1г3мес), десь 30 хв вона захоплено дивиться цей мультфільм.
Мультик дуже яскравий, з пісеньками. Дитина махає ручкою героям, грає з ними в "ку-ку", ляскає в долоні, називає некотрие предмети (звичайно своїм дитячим мовою). Я не включаю його кожен день, вважаю, це ні до чого такого маленькій дитині, а тільки в моменти, коли не знаю, чим би відвернути дочку.Ілі ж, коли вона плаче, і я не можу зрозуміти, що вона хоче, то на допомогу приходить Magiq 3-12. Він нас дуже рятує, коли ми їздимо на машині на далекі відстані. Доньці важко всидіти в кріслі кілька годин поспіль. Тоді ми включаємо їй мультик, і вона дивиться його як заворожена кілька разів поспіль. Може там використовується ефект 25 кадру? Ну як би воно не було, він нас виручає. Дитині цікаво, весело і думаю пізнавально.

  •  

Відгуки: 3

Спасибі, взяла на замітку!
Та нема за що