Коляска Jedo Bartatina Alu Plus Special Edition

Найкраща!
Переваги:велика сумка, легка, маневрена, непромокаємий тканину, віконце в капюшоні з москіткой, регулювання положення спинки, ремені безпеки, зручна корзина д/продуктів, функція м'якого заколисування
Недоліки:їх немає

Знайшла я цю колясочку в інтернеті ще коли була вагітною і тоді ще закохалася, а коли приїхав в магазин, покатавши і пощупавши її вже не змогли виїхати з порожніми руками) Загалом катаємося вже пості чотири місяці і шалено задоволені! Шасі взяли класичне, з надувними Калес, яким ніякі купини й нерівності не страшні! Підвіска на шкіряних добротних ременях, завдяки яким вона дуже легко і плавно гойдається на всі боки. Спочатку мене збентежило що кошик для продуктів не залізна як у всіх, а тряпочной, але на практиці виявилася шалено зручна т.к задня стінка вище можна багато навантажити. легко витримує дві п'ятилітрові бутлі з водою і пакет з продуктами! Люлюка простора. Знайомим її вистачило до 9 місяців. в довжину 80 см і в штртнк 37 см. влітку рятувало спеціальне віконце для провітрювання в капюшоні, закрите маскітной сіткою. Для зими воно закривається на двох блискавках і лепучке але малюсінькі дірочки з двох боків залишаються. Зате сам капюшон відкривається і закривається безшумно і без кнопок. Так само дуже зручно що в люьке є дно, частина якого піднімається в чотирьох положеннях, доче дуже подобається напівлежачи, вона так і засинає, а коли засне воно дуже акуратно опускається. І матрасик йде в комплекте.ткань дуже легко стирається, вже прали при тридцяти градусах і непромокаємий.
Прогулянку ще не пробували але збирали і нам дуже сподобалася зовні) регулюється спинка, п'ятиточкові ремені безпеки, підніжка регулюється, накидка для ніжок тепленька і капюшон опускається досить низько) в загальному спробуємо прогулянку відразу напишу)

  •  

Відгуки: 1