Бальзам для губ Lip smackers Coca Cola

Любителям "смачних" і незвичайних бальзамів для губ присвячується! Фото додаються.
Переваги:приємний запах, зручний стік

Доброго всім часу доби! Нарешті придбала собі цей чудовий набір бальзамів для губ! Буває таке у мене іноді, якщо щось побачила, поки не куплю-не заспокоюся-це той випадок.
Користуюся два тижні, поки що дуже задоволена.

Сам набір розміщується в залізній коробці, яка виконана у вигляді баночки Кока-Коли. У наборі шість бальзамів зі смаками і запахами:
-Кока-Коли класичної
-Кока-Коли ванільною
-Спрайту
-Фанти ананасової
-Фанти апельсинової
-Фанти полуничної
Кожен бальзам важить 4 грамма.Наборчік обійшовся мені в 450 рублів, тобто кожен стик коштує 75 рублів-не дорого.

Почну, звичайно ж, з запахов.Самий класний і смачний-це бальзам зі смаком Кока -коли классіческой.А головне, бальзам реально пахне Колой.Еще запах газованої дуже відчувається в у бальзаму-Спрайта.Все інші просто чудово пахнуть-ваніллю, полуничкою і якимись вкусняшка.

З усіх бальзамів два надають відтінок губ-Кола класична-злегка шоколадний і Фанта полунична-ягідно-розовий.Все інші просто надають блиск, але все-таки трохи різних відтінків, ледь помітних. (Постаралася показати це на фото). Мені дуже подобається, так як в макіяжі я роблю акцент на очі і для губ мені потрібно щось легке.

Взагалі, я б назвала ці бальзами блисками для губ, тому що вони не зволожують і не плекають в тій мірі, якою зазвичай ми чекаємо від бальзамів . По текстурі вони дуже вологі, м'які, добре наносяться, але зволожують і живлять зовсім немного.Для зими як захист однозначно не подойдут.Для літа-цілком хватіт.Я користуюся з великим задоволенням, тому що живить і зволожує губи на ночь.Держатся бальзами цілком добре, не растекаются.С ними губки виглядають вологими, блискучими, доглянутими.

Якщо ви любите бальзами для губ-цей набір для вас.Орігінальний, смачно пахне, що надає губам красивий вид-ну чим не вдала покупка ?!?! Користуйтеся-і нехай вас люблять!

PS: Додаю фото складу, якщо комусь цікаво і хтось в цьому розуміє-ласка, читайте, я над цим заморочуватися не буду-вже дуже подобаються вони мені).

  •  

Відгуки: 9

а які вони на смак? ну якщо облизати?) речі + за відгук) спасибо)
Нессі, спасибі за +. Спеціально дістала, лізнулаНа смак-ніякі, але і не протівние.За рахунок класних запахів спочатку здається, що і смак якийсь є.
Ой, які класні :) +, не знала про такі) поділіться, де брали?)
Zaripovaaa, спасибі за плюсик! Купувала в магазинчику, де продають дрібнички родом з Амерікі.Увідела, відразу схопила!
ніфіга собі, магазинчик, де всі родом з Америки?!) круто у мене в місті точно такого немає, а шкода (
така прелестьгде б їх купити?
Дівчатка, кому дуууже хочеться, можу вислати по почте.Мне НЕ сложно.Без всяких націнок.
підкажіть будь ласка, що за магазинчик і в якому місті. спасибі.