Лак для нігтів SW Regular

Сонячний манікюр з примхливим лаком (фото)
Переваги:великий вибір кольорів, недорогий, зручна пензлик
Недоліки:довго сохне, погано профарбовують нігті

Купила цей лак ніжно-жовтого кольору (№ 814) в передчутті літа. Колір мене просто підкорив - ніжний пастельний відтінок без натяку на те, що він буде виглядати кислотним або пластиковим.
Флакончик лаку невеликий, пензлик зручна, середньої ширини. Обсяг лаку 6 мл, що для мене більше плюс, ніж мінус.
Яке ж було моє розчарування, коли, діждавшись теплого днинки і відповідного випадку, я завдала лак на нігті! По-перше, лак досить щільний. На пензлик треба набирати строго певну кількість. Якщо недобрати - вийдуть некрасиві непрофарбовані області, які згодом буде досить складно розрівняти і рівномірно фарбувати. Якщо набрати занадто багато - рівно все одно не розподіліть. Вийдуть лисини, а зіпсований манікюр буде дуже складно висушити.
На фото видно, що в два шари навіть при акуратному нанесенні в деяких місцях видно залисини і неоднорідність. Сохне лак довго, змащується легко. З таким манікюром виходити в люди я не ризикнула, але знайшла спосіб вирішення всіх проблем.
Отже, зустрічаємо-слюда Platinum. Лак виявився ідеальною підкладкою для слюди. Під нею він висихає дуже швидко, тримається 5 днів без сколів і ніяк не проявляє неоднорідності в нанесенні. Манікюр вийшов дуже сонячним і життєрадісним, як раз для спекотного літа!
Але все-таки ставлю 3 як окремого лаку, так як без різноманітних покриттів носити лак неможливо!
На фото:
1,3,4 - лак у флакончику при різному освітленні
2 - лак зі своімкрасним побратимом із серії Chameleon
5,6,7 - лак на нігтях
8 - сослюдой

  •  

Відгуки: 1