Туш для вій MAYBELLINE Illegal Length ? Fiber Extensions

Привіт, віруючою рекламі! Ну подивимося що з себе представляє туш з супер рекламою. * ФОТО * туш, вії
Переваги:легко змивається, невелике подовження, добре тримається в перебігу дня
Недоліки:не відповідає заявленим властивостям

Ну після такої реклами в космо я не могла пройти мімохотя не дуже то люблю туші від мейбілін.
Ну як тут пройти повз коли виробник обіцяє 4 міліметри до вашої довжині вій ?! Ну ще виробник розпинається про щіточці-фіксаторі, революційних волокнах а ще про якусь там ламінуючої формулою. Заманливо, так?

Ну а тепер поговоримо про те що ми маємо насправді ...
- довга , та туш подовжує, але досить незначно. О 4 міліметрах і мови не йде. Двушка тут у відгуку писала що подовжуються вони з 3-4 шари, але стільки шарів це для мене занадто. Волокна там є, але на кінчиках вій вони не фікіруются не завдяки щіточці і формулою. Ну який толк мені від них якщо на віях я їх не спостерігаю?
- Обсяг обсяг є. Не супер об'єм, а такий скромненький Об'емчик.
- Стійкість нормальна, але не більше. В кінці дня може обсипатися, але зовсім чуть чуть, а може не обсипатися. Форму тримає непогано.
- Підкручує небагато, і чому то на правому оці більше ніж на лівому ... Дивно ...
- розділяє ... не розділяє, відразу запасайтеся додаткової щіточкою і все буде ok
- змивається дуже легко, водою, при бажанні без додаткових коштів.

Підсумок.
Туш не погана. Але в порівнянні з рекламою повне розчарування. Так що не рекомендую, за ці гроші і краще можна знайти.

  •  

Відгуки: 15

Дуже навіть! Але я думаю що і без туші у вас шикарні вії
-Milka-, спасибі велике!
Я навіть не бачила цю рекламуА от мені об'єм більше потрібен. Вії у Вас гарні.
на мою скромну думку, у виграші знову золота середина - два шари дуже навіть непоганий результат, а 4 мм додалося? не вимірювала?)
Дуже красиві вії вийшли. Але цікаво, як вони виглядають ДО. Вам
красиві резделенние реснічкімне здається у вас ідеально виглядає, а ось для моїх коротких вій НЕ подойдетмне потрібен хороший обсяг
які очі! суцільні танці креслять
Мені теж більше сподобалося в 2 шари. Хоча мені здається, заслуга такого результату належить хорошим своїм віям, ніж туші. А яка реклама в журналі, загляденье просто. Я вже хотіла бігти за нею в магазин. Добре, що вирішила трохи перечекати і почитати отзиви.Так що Ваш відгук допоміг мені заощадити трохи грошей. Спасибі Вам за це!
Sweet kitty, спасибі велике! miamiolga, 4 мм точно не прібавілосья б не прогледіла! Мені теж найбільше в 2 подобається, власне, в 2 шари я їх зазвичай крашу.Спасібо що заглянули IrinaMiracle, у мене є багато фото війок до в інших відгуках, набридло викладати засмічувати місце на сервері. Дякую за комплімент! Bss, спасибі! Але це все ж не кращий варіант для моїх вій Шкідлива Анна, спасибо большое! Бентежите мене Sweet Dreams, спасибі! Правильно! За такі гроші набагато краще можна знайти
Відгук в останню чергу прочитала. Хвилин 5 дивилася на Ваші очі ... Дуже красиві, особливо колір .. А да про туш, мейбілін часто таку рекламу зафігачат, що в магазин на крилах летиш, а там звичайна туш)
Клас! У три шари супер-ні склеянності, будемо шукати ...
Linusia, спасибі велике, мені дуже приємно! Та такі у них реклами KseniyaK, спасибі Damini, склееності немає тільки завдяки тому що я їх додатково розчісую
Шалено красиві очі
Вам плюсіще!) корисний відгук) Купувати поки не збиралася, тому моя туш ще свіженька, але дуже вже було цікаво подивитися на обіцяні "4 міліметри") Очі і правда чудові)