Телешоу "Битва екстрасенсів"

Зловила їх на брехні!
Недоліки:все підставі

Нещодавно на ТНТ був черговий повтор сезонів. В одній із серій був сюжет про дівчину, яка потрапила в аварію на своїй машині, будучи сама за кермом. Після аварії вона опинилася в інвалідному кріслі. З нею в машині також був її молодий чоловік. У якийсь момент машина на шаленій швидкості виявилася на встречкке, а після її викинуло на узбіччя, після аварії дівчина виявилася прикутою до інвалідного крісла. За її словами вона абсолютно нічого не пам'ятає про подію і просила екстрасенсів їй допомогти. На додаток до всього, вона думає, що той хлопець міг бути винним у подію, а зараз вони не спілкуються і він в порядку. Жахлива історія, дуже шкода дівчину, яка навіть не знає, кого звинувачувати в цій історії і як все сталося ... Але є одне АЛЕ!
Так співпало, що в цей же день по тому ж ТНТ йде передача про людей, постраждалих від швидкості. А знаєте, хто одна з героїнь цієї передачі?! Не повірите, але це та ж дівчина-ІНВАЛІД, тільки вона вже абсолютно чітко розповідає всі подробиці тієї події , розповідає про того хлопця, який ВИЯВЛЯЄТЬСЯ теж постраждав, лежить у лікарні, залишився інвалідом до кінця життя, прикутий до ліжка. Вона вважає себе винуватою, не може знайти собі виправдання ...
Ось відчувається, що десь нас всіх обдурили! Аж противно стало! Хоч би редактори телеканалу дивилися уважніше, що вони в ефір то ставлять! О-ФИ-ГИ-ЛИ!

  •  

Відгуки: 5

млинці я трохи їм вірила, наївна така ... Спасибі, що розповіли, + Вам.
А я от не погоджуся з вами, я теж дивилася випуск з екстрасенсами, але героїня не стверджувала, що не пам'ятає нічого, вона просила екстрасенсів допомогти їй дізнатися, хто був винуватцем в це аварії (як виявилося-вона сама) Але вона всі пам'ятала і коментувала всі відповіді екстрасенсів.
я розумію про який дівчині мова, я її бачила в передачі "Секс з Анфісою Чеховою". Вона там розповідала про свою любов до сексу під час місячних. ТО є передача йшла конкретно про неї і ееМУЖЕ. Нагадаю, що в екстрасенсів вона потрапила в аварію по дорозі вЗАГС!
теж дивилася, та героїня питала чому відбулася дана аварія і чи винна она. тому що вона не пам'ятає не говорила.