Підгузки Pampers Sleep & Play

Виділи б солько вони впітивют! Але не всім підходять. ФОТО
Переваги:швидко вбирається, недорого, приємний запах

Ці підгузники відмінно підходять нашому маляті і вдень і вночі. Він засинає з пляшкою березового соку, коли прокидається вночі треба обов'язково щось дати пити, так-як вже відучили його від грудей. За не повну ніч в цьому підгузку стільки рідини, що просто я дивуюся, як це там все тримається і не протікає. здається, що ось-ось і проллється. Але ні - тримається.
Але знаю, що не всім вони підходять. У деяких дітей на них може алергічний висип. За цим рекомендую взяти у друзів, знайомих пару підгузників і перевірити, перш, ніж купувати упаковку.
І за ціною вони дуже доступні. Досить просто поділити суму упаковки на кількість підгузників і порівняти з іншими.

  •  

Відгуки: 30

вже купуємо для другого ребенка.4 г назад були ідеальні, а зараз один троянд написати і підгузник весь розсипається. Добре що хлопчик, інакше б весь гель був би в промежині! Просто жах!
ми користуємося тільки ними і не разу ще не зустрічали, щоб він розсипався або підвів нас, може бути кому то траплялися підробки, тому враження від них зіпсувалося, але особисто мені ці підгузники дуже нравяться та й ціна не велика, у порівнянні з актив бебі)
Згодна з Марією Ігорівною і lord24. Хороші підгузники, вбирають відмінно. Не дбаю про те, що протечуть. І набагато вигідніше за ціною. Різниці між ними і купуються раніше New baby не помітила.
І що що вони стільки вбирають!? Ми користуємося ХАГІС і вони вбирають не менше!
а я думала, буде фото того, скільки вони вбирають
подивіться праворуч від отзива.там є фото.) відповідь для flower_chas 24: хаггіс ми теж купували, але вони часто протікали, та й грудки які те образуются.в загальному не те.
Жахливі підгузники! Гелевий мішок. Попка малюка через гелю завжди холодна. А найголовніший мінус, що у них немає гумок на поясі. Краще купити дорожче, теже Ліберо. З ними проблем не буває, і резиночки, і не протікають, і ні якої алергії.
Ми користуємося тільки цими підгузками, вони нас ніколи не підводили, і ніякої алергії не було.
Тільки на фото не сліп енд плей, а Актив Бебі
на фото якраз сліп енд плей.там ж ясно видно.
вже на другу дитину перевіряю ці памперси і як зазвичай підводять, він залишається підлозі порожньої, але зате боді мокре, зі звичайними памперсами такого не траплялося
Переваги: ?? 1.Дешевие в лінійці Памперс. Однак, Хелен харпер дешевше, а по суті - теж саме. 2.Впітивают непогано. Недоліки: 1. "Смердить" ромашкою так, що доводиться упаковку спочатку розкрити, потім винести на балкон і вивітрювати. Так і здорової людини можна алергіком зробити. 2.Несмотря на стерпні вбираючі здатності, верхній шар залишається мокрим, що сприяє прискореному утворенню почервоніння, роздратування і т.п. 3.Подгузнік потрібно часто міняти, що ставить під деякий сумнів його дешевизну.
Ми користуємося тільки цими підгузками!
Згодна в цілому не погані підгузники, але от запах, це жах якийсь. А так все випітивают. і тонкі не такі як Ліберо товсті. Взяли на пробу сподобалися.
ми пробували кілька разів купити, перший раз вони просто як грудками всередині були, а другий раз у нас алергія, так само як і на самі памперс фірму, мабуть склад у них однаковий.
вбираність і якість даних підгузників безпосередньо залежать від країни-виробника. Якщо Польща-то добре)
А моєму маляті вони не підійшли, роздратування на попі. Зате підійшли племіннику.
суперечка про памперси ... А РАНІШЕ І БЕЗ НИХ ОЬХОДІЛІСЬ .. Отже все добре ЗА СВОЇМ
Купила пачку і не могла дочекатися, коли ж вона нарешті закінчитися! Жахливі памперси! Нав'язливий запах! Протікають! Не раджу.
Теж дуже не сподобалися ці підгузники, вбирають мало, гель вилазить на шкіру дитини, попа холодна в них, купила пару раз і зареклася їх купувати, Хелен Харпер залишили набагато краще враження.
В принципі непогані. користувалися ними раніше. Але малюк підріс і вночі писати став більше (хлопчик) і спереду завжди з ранку футболочка мокра була. перейшли на актив бебі.
Та підгузники хороші, зручні. Ми теж ними користувалися.
Категоричне НІ! мій досвід з цими памперсами невдалий обсипати по саме не балуй! смердить! А ось на актив бебі з виробником Росія такого не було. Така економія моєї дочки вийшла боком.
кому как.ми особисто користуємося тільки ними. жодного разу під час використання вони не протікали і сильного запаху з упаковки не било.у них навіть резіночка на пояске.так що кому то вони подобаються кому той, кому малюкам підходять у кого то може від них і алергія. всі дітки різні, індивідуальні, схожий нет.Мой малюк особисто тільки сприймає памперс і хаггес, а від ліберо та інших обурюємося, не комфортно, - це ещераз доводить що кажедие діти різні. кому то добре-а кому то не комфортно.
згодна з вами повністю)
Alexxiss, ви маєте рацію, з приводу ліберо, мій малюк скільки не пі пі, все одно в зсередини сухо і не протікають. а от хтось підмітив, на фото правда не ті підгузники, які обговорюємо, а взагалі актив бебі хагіз.
Дійсно цими підгузками багато хто користується. А ось у нас на них алергічна реакція. Висип по всій попі і животику! пробувала кілька разів, але так і продовжує сипати, а шкода. Всі хвалять і задоволені ними.
Так, дійсно по ціні вони просто супер, але от на рахунок протікання я б посперечалася. У мене дитина за день випиває грам 50 води (йому 5 місяців) ну не хоче він більше, але, коли ми встаємо вранці часто буває сиро на простирадлі, а нещодавно нічний костюм не тільки рідиною зіпсували. Але в цілому, якщо врахувати їх вартість, зовнішній вигляд і ощущуния для шкіри, вони з лишком відпрацьовують свою вартість. На мій погляд це оптимальне співвідношення ціни і якості, яке можна знайти на магазинних полицях.
мені теж дуже подобаються ці подгузднікі