Африканський білочеревий карликовий їжак

Маленькі незвичайні їжачки + фото


В Європі нова тенденція зараз заводити карликових їжаків. Навіть деякі стають в чергу, що б роздобути ця маленька істота) Вперше цих кишенькових їжачків почали розводити всього 20 років тому. Через те що вони рідко дають потомство на них склалася ціна від 300 $, в залежності від кольору і статі.

У нас в Росії їх дуже мало і рідко де можна купити. Побачивши і прочитавши про них я дуже сильно захотіла таке чудо себе додому. Ізрила весь інет, знайшла їх тільки в Москві, ціна починалася від 10 УРАХУВАННЯМ за звичайний окрас. А як виявилося забарвлень у них безліч і рідкісні офарблення треба чекати дуже довго.
Почала я насідати на свого чоловіка, і він здався. Поїхали ми в Москву за їжачком. Купили за 10 УРАХУВАННЯМ окрас сіль з перцем (стандарт).
Мої перші враження: Такий маленький, з долоньку. Голочки не як у звичайного їжака, гладкі дуже, можна гладити по ним і ніби гладиш шерсть) Грудка біленька пухнаста.
Поки ми їхали додому 600 км, він весь цей час сидів у мене на руках.
Жив він у мене в клітці, як для хом'яка або морської свинки. Їх без нагляду краще не залишати на волі, тому можуть погризти все і загубитися. Годувала його, як мені сказали кормом для кошенят Про планом і м'ясом. Вдень він спав, а вночі не спав, та так сильно, що ми закривали двері в ту кімнату, де він був, і то було чути його шурхіт. А на ранок було таке чудо, оооочень неприємний запах на всю кімнату і вся клітка в його (перепрошую за вираз) какашка. Та ще й на стінках вони були. Не знаю як йому вдавалося туди їх приліпити) Кожен день доводилося мити клітку і його. Хоча нам говорили, що миють їх раз на 3 міс., І що вони абсолютно не пахнуть. Не знаю як це можливо, але я не хотіла що б він у мене погано пах і купала його кожен день. Мила шампунем для гризунів. Випускати на ліжко, диван, підлогу і т.д. без рушника теж було неможливо, тому він одразу Кака) в клубок дуже рідко згортався, тільки коли йому щось не подобалося, міг ще й пофиркать трохи. Жодного разу, не вкусив. Взимку не впадав у сплячку, як звичайні їжаки.
Можу порівнювати його з хом'ячком. Не знаю рекомендувати його чи ні. Напевно він підійде тим людям, які хочуть просто, що б у них було екзотичну тварину і таку тварину було тільки у них. Від кішки і собаки вони далекі, хоча говорили, що вони дуже розумні і їх можна привчити ходити в туалет в одне і те ж місце, це не правда. Напевно краще купити хом'ячка за 100 руб., Ніж хом'ячка з голками за 10 УРАХУВАННЯМ Але це вирішувати вже Вам)

Фото мого їжачка

  •  

Відгуки: 6

Яка краса! А чому ви пишете про нього в минулому часі?
на жаль його вже немає, вони живуть дуже мало (
шкода ... дуже милий (але щодо хом'ячків ви маєте рацію
таке чудозабавноу нас в селі жили звичайні їжаки .. годували молоком і баранкаміа тут кормом для кошенят і мясомдорогое задоволення ... тим більше якщо вони не довго живуть ... але мабуть вам дуже сильно хотілося
спасібода мені на той момент дуууже хотелосьно більше заводити таких не стану