Тіні для повік Golden Rose Glittering Loose

Іскристий сніжок для вечірнього макіяжу! (Фото)


Ці тіні у мене дуже давно і незважаючи на те що в свій час я їх використовувала досить часто, закінчуватися вони не збираються зовсім. Я їх дуже люблю, хоча капризи є у них, але за таку ціну якість все одно пристойне і виглядають тіні на очах гідно.
Я, як великий любитель усяких сверкалочек, не могла пройти повз цієї милої баночки, до речі дуже зручною у використанні , і не разу не пошкодувала що купила їх.

Тіні розсипчасті, з досить курпним шіммери, але для вечора я люблю такий варіант.Блесткі НЕ колятся і не дряпаються, на очах не відчуваються, але обсипаються, тому я завжди спочатку фарбую очі, а потім наношу тон і пудру. Інакше блищати буде все обличчя, правда після завершення макіяжу блиск вже не обсипається і не гуляє по обличчю, що дуже пріятно.Смотрітся приголомшливо, як іскристий сніжок!
Тіні не скочуються і в складочки не забиваються, краще наносити їх з базою або вологим способом. У Сухов вигляді вони по-перше, як я писала, дуже сипляться, а по-друге вологим способом набагато яскравіше виглядають на столітті.
Стійкість без бази відмінна, для таких тіней 5:00 велика заслуга. Потім забиваються в складочку, краще звичайно з базою, якщо вам належить активний довгий відпочинок.
Добре тушуються пензлем.
Пігментація на четвірочку, але мені від них потрібен не колір, а сяйво, а виблискують вони будь здоров! На фото навіть не передалася вся краса!

Раджу любителям блискучого макіяжу. Тіні свою роботу виконують добре, так що цілком гідний продукт за прийнятною ціною.

  •  

Відгуки: 33

Ваші оченята дізнаюся навіть по незбільшених фото плюсик!
Спасибі, дуже приємно, що мене вже впізнають!
Закохалася в ваші стрілочки
Гарний макіяж вийшов
гарне мерехтіння
Це про тінях відгук? Вибачте мене, прекрасні мерехтливі тіні, я на вас і уваги не звернула, замилувавшись цієї шикарної стрелочкойМаріна, ЯК ти так малюєш? Вона ж ідеально рівна, загляденье просто ...
Ого, які очі! Тіні чудові, я б подумала, що це інша і більш дорога марка
ех, ну чому мені такий сніжок не йде (а вам дуже красиво!
Який блискучий відтінок! І дуже сподобалися стрілочки!
красивий мерехтливий макіяжні сама на жаль, як то не подружилася з розсипчастими тінями (не виходить ними нормально фарбується ..
Спасибі, дівчатка, за плюсики і приємні коменти! А стрілочки, Танюша, нічого складного в них немає! Просто не треба їх боятися і рука буде впевненіше! Та й досвід у мене дуууже великий! Раніше тільки стрілки і фарбувала, ніяких тіней. Для мене зручно малювати твердої пензликом в підводці глечик від Флер. Іншими не можу!
Ой, які тіні! Виглядають дуже добре І, до речі, зовсім не виглядають на свою ціну!
Амброзія, спасибі, багато дешеві продукти варті уваги.
золотистий відтінок на висотеТи молодчинка
гарні для макіяжу :)
гарні для макіяжу :)
Люблю саме блискучий сріблястий оттенокВсегда присутня в моїй косметичці.
ось це блиск! супер!
Красиве мерцаніеСтрелочкі такі акуратні, у мене так не виходить. +1
Я теж користуюся підводками тільки з твердою пензликом, але у мене досвіду в цьому ніякого немає - почала малювати стрілки лише пару місяців тому (не рахуючи кількох кривих дослідів в шкільно-студентські часи) І начебто я не боюся, руки не тремтять, але стрілки все одно нерівні получаютсяКупіла собі найдешевшу підводку 3 дні тому, буду на ній вчитися
Я впевнена, у тебе все вийде, Таня! Я починаю з середини століття і веду до кінця стрілочки, а потім додаю початок.
Красиво виглядає на очках. 1
Дуже красиво виглядають
Красиво дуже
Я в першу чергу звернула увагу на дуже красиві і акуратні стрілочки і лише потім стала розглядати тені.Красівий відтінок, дійсно як іскристий сніжок!
Обожнюю цю фірму.
Ой, не бачила їх .. Хочу собі такий білий і чорний відтінки для вечірнього макіяжу!
Черних таких не зустрічала, теж би придбала!
як же мені подобаються такі відтінки, блискучі і красівие.Макіяж у вас дуже гарний вийшов
красиво вийшло
Баночка як у мінеральних тіней! Колір тіней просто приголомшливий, хочу саме такий як на очках, на руці зовсім іншим здається! Макіяж обладнаний
Які стрілочки, який макіяж