Присипка Bubchen під памперс

Відмінно справляється з роздратуванням і потнічкі! + 3 фото!
Переваги:ароматна і гіпоалергенна, баночка пудрениця, не скочується, приємний запах, зручна упаковка

Присипку разом з маслом цієї фірми я прикупила ще до пологів. Присипка мені дуже поравілась, ще в пологовому будинку як донечка народилася, одразу почала нею користуватися, так як шкіра моєї дитини була дуже ніжна і воспреімчіва до почервонінь, присипка відмінно прибирає почервоніння!
Але по приїзду додому, якось її закинула, користувалася більше захисним кремом під підгузник. Але влітку, коли почалася спека, ось тут то і почалися проблеми зі шкірою: і раздроженіе моторошне під підгузником, і потнічкі на шийці. Тут я і згадала про нашу прісипочку, ще й мама порадила присипкою скористатися від цих бід. Так от, на протязі 2 днів від нашої проблеми не залишилося й сліду! Присипка зробила свою справу!
Прісипочка ця зроблена на основі тальку, без додавання консервантів, і без барвників! Має білий колір, дуже расипчета, легко наноситься на шкіру, і легко втирається, не залишає слідів. Баночка-пудрениця дуже зручна в приминения! Склад: тальк, магнію стеарат, магнію карбонат, діоксид кремнію, ароматізотор. Як ми бачимо із складу нічого страшного немає. Єдиний мінус - ароматизатор. Тому має приємний запах, але я прибираю одну зірку. Можна було зробити без ароматизатора, все таки для діток новонароджених рекомендується, може викликати алергію. У нас на це засіб слава Богу не було алергії!
Я вважаю, що присипка потрібна річ в будинку, де є дитина!

  •  

Відгуки: 4

від мене) до речі, як сказала наша масажист, на Бюбхен майже не буває алергії)
СпасібоДа, дійсно це гарна і якісна німецька косметика. І алергію у дітлахів викликає вкрай рідко. Все індивідуально!
Я вже записалася в ряди їх поклоніков спробувала ще й масліцеhttp ://www.irecommend.ru/content/samaya-nezhnaya-zashchita