Локшина швидкого приготування Кухня без кордонів Біг Ланч

Не такий вже і "Біг" + ФОТО
Переваги:смачно і швидко

Будинки в глибині шафи, майже завжди спочиває пару "бич пакетів". Останнім придбанням стала локшина швидкого приготування зі смаком курки. (Назва звичайно спокусливо, тільки уявіть, тушкована курочка з цибулею)
Упаковки відкриваються не дуже славно, рвуться не там де написано, але дивно, м'ясний соус в цей раз не підвів, хоча і насічка для розриву була не по лінії.
Вигляд у лапшічкі стандартний, розмір середній, (колись біг бон робив кругленьку локшину, більше подобалося, добре в чашку входить), по мимо локшини йдуть два пакетики, з приправою (сіль та інші спеції, якщо придивитися то можна побачити морквину і зелень) і м'ясним соусом. М'ясний соус до одуру солоний, але трішки схожий на справжній. Хоча навіть солоний і маслянистий досить смачний (облизала пальці в ньому замурзана), весь його звичайно не видавиш, ізмажешься. Води я завжди наливаю трохи, не дуже люблю гарячу підсолену воду. Але в цьому Біг ланч порадував, "бульйончик" пішов на ура, смачний, ароматний, а якщо спеції не всі сипати, так і ніжне шийку не дере .. Відок правда локшини підкачав, не виглядає вона апетитно, але якщо очі заплющити) Заварюється швидко, локшина розбухає не сильно. Коли з'їси, немає відчуття, що роздуває зсередини, як буває після бистропріготовлімой картоплі.
Від того плюси:
-аромат
-швидко і недорого
-завжди може побути гарніром
-навіть смачно
-алергію не викликав
-з'їдений на голодний шлунок дискомфорту не викликав
мінуси:
-погано відкриваються пакетики
-мало м'ясного соусу (але що ви хотіли за 9 рублів)

Якщо і вибирати, то біг ланч, цілком стерпна локшина. Хімічний смак не переважає, пластмасою не пахне. І завжди можна швидко перекусити гарячим)

  •  

Відгуки: 1