Тіні для повік Dior Garden Clutch: Milly Garden

Ідеальна палетка для створення весільного макіяжу і романтичного образу


Не змогла пройти повз і не затестіть даний продукт від Діора. Дуже вже цікавеньке дизайн у цієї колекції. Всього вона в двох відтінках - сіро-рожеві (цей ми зараз і розберемо) і рожево-зелено-коричневому (також вельми не поганому).
Кольори в колекції Milly Garden дуже ніжні і цікаві. Світлий сірий з рожевим має перлинні переливи, як ніжна вуаль, дуже цікаві тони можуть вийти при змішуванні. При змішуванні не утворюють брудних відтінків, лягають рівно. Тушуються на 4-ку.
Макіяж виконаний на олівець для стійкості і насиченості кольорів, плюс в куточок додано трохи фіолету для завершення образу. На підбровний пространсва молочна тінь для боле виразного взгяд.
Також в палетки два засоби для губ - блиск і продукт для додання обсягу губ. Дія у нього аналогічне всім засобам для додання обсягу з ментоловим смаком. При нанесенні його одного на губи створюється враження білястих губ. Тому в даному макіяжі додатково використовувалася нейтральна помада і поверх блиск для губ з додаванням слюди для мерехтливого ефекту.

  •  

Відгуки: 8

О-дуже красиво! Вам
гарний макіяж!
, красотища! шкода, що лімітка ... поки на неї гроші з'являться вона вже з продажу зникне!
М-м-м, дуже красиво і ніжно, треба піди затестіть
У суботу в мене весілля) Саме такий хочу)
шикарний макіяж! Супер
прекрасний макіяж! та дівчина-красуня