Туш для вій MAYBELLINE One by One Volum 'Express

Майже як люкс + ФОТО
Переваги:дає обсяг, довжину і поділ!

Дуже багато дівчат стежать за новинками в області косметики та догляду за собою, і я не виняток. Завжди хочеться спробувати щось нове і знайти те, що дійсно мені походить.
Найчастіше я звертаю увагу на люксові марки, але мейбілін для мене виняток: я здобуваю і пробую кожну новинку. І як тільки я побачила в інтернеті рекламу даної туші, я не роздумуючи пішла в магазин, щоб протестувати її на собі.
Скажу відразу, вії у мене "примхливі" - самі по собі дуже густі, і більшість тушею просто-напросто їх склеюють. Через це в першу дуже я звертаю увагу на пензлик і консистенцію. Тут у даної новинки недоліків немає - щетинки розташовані на достатній відстані один від одного, щоб не склеювати, але при цьому діставати, профарбовують і розділяти кожну вію. Консистенція теж не дуже густа, що добре - не склеює. Грудочок я, знову ж таки, не помітила.
У перебігу дня туш не осипається, вії не втрачають свій вигляд. І що добре для ранимих дам, якщо ви трохи розплачетеся, можете бути впевнені - туш вас не підведе і відразу ж не потече :)
Загалом, я дуже задоволена новинкою і, швидше за все, куплю її ще раз.
1 фото: туш
2 фото: ненафарбовані війки
3 фото: туш на віях

  •  

Відгуки: 28

Хороші війки! Ловіть
мені відгук допоміг, тепер точно придбаю цю туш) спасибі)
Всім дякую, дівчатка! Сподіваюся, Вам туш теж підійде)
А скажіть будь ласка, яка вам більше туш сподобалася: ця чи Max Factor FALSE LASH EFFECT?
Дякуємо за відклик! Відразу захотілося спробувати) А вії від неї не випадає?
Краща туш в світі!
очманіти ... які длінющіе вії! однозначно тільки +!
у Вас прекрасні вії, але ця туш поруч з люксом навіть не лежала. ІМХО
Я в віях люблю і обсяг, і довжину. І мені здається, ліс на очах у Вас якось редковат. Хоча довжина дійсно вражає. Але туш-то називається Volume Express, отже, виробник обманув, бо об'єму немає і в помині. Вам плюс за фото, але я таку не куплю - жалюгідні тростинки замість вій, нехай і довгі - явно не моя тема.
Чудові вії! У мене точно така ж туш, на мій погляд дуже навіть нічого)
"-". Ніякої густотою вій у вас і не пахне. Виглядають надто природно, хоч і довгі.
Спасибі за відгук. Таку туш точно не куплю. Всі туші від Мейбеллін роблять вії такими - вії в різні боки, ніякої рівномірної вигнутості ...
Немає обсягу, немає обсягу .. Ось на фото "до" - немає об'єму, а на другий прямо віяло з вій! Вам, спасибі за відгук! =)
Дівчатка! А з коротенькими НЕ густими віями підійде? котенята пробував?
Відгук хороший, спасибі! Єдине, чого не зрозуміла, за що при всіх описаних плюсах ви прибрали бал?.
Вам +! Туш відмінно подовжує схоже) Мені подобається! Теж куплю)
Відгук хороший, але я таку туш купувала лише одного разу, коли тільки з'явилася, кое-как дотерпіли, поки закінчиться тюбик, і більше ніколи не буду купувати! Склеює вії, через короткий час з початку застосування комкуется, при нанесенні в 2-3 шари вії виглядають як відомі "лапки павука"
Плюсик вам! Я закохалася в цю туш! Результат моєї любові можете глянути тутhttp ://www.irecommend.ru/content/moya-novaya-lyubimka-ot-meibilin
Дівчатка, а що по чому?
Красиві вії! Не кожен Люкс так може!
Результат вразив +1
купила не давно таку. треба спробувати.
Красиві у вас вії вийшли =)
Шикарні ресніциВам
хороша туш і головне що я помітила що вона змивається відмінно без розмазавши.
Дивно, а у мене прямо протилежний відгук про цю туші. Хоча може вона саме моїм віям не підійшла, зліплюють вії, і залишає кола під очима
у Вас дуже гарні очі)